Krvarenje u ranoj trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Masa23

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam jedno pitanje pa bih voljela ako je tko od vas imao takvu situaciju da mi da savijet. Ovako mengu trebam dobiti za dva dana s tim da sam prije 4 dana napravila test za trudnocu koji je bio pozitivan sa slabije vidljivom crticom, test sam napravila iz razloga tog sto muz i ja pokusavamo na bebi. Danas mi se pojavio krvavi tj. roskast iscjedak koji je vidljiv samo na toalet papiru kad se obrisem, i jako malo na dnevnom ulosku. Imam dvoje djece i u obje trudnoce nisam imala takav iscjedak pa me zanima sto bi to bilo, dali je to rani znak trudnoce ili nesto lose? Hvala vam unaprijed.

  • Masa23

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kejsy

    Masa23

    Pozdrav, imam jedno pitanje pa bih voljela ako je tko od vas imao takvu situaciju da mi da savijet. Ovako mengu trebam dobiti za dva dana s tim da sam prije 4 dana napravila test za trudnocu koji je bio pozitivan sa slabije vidljivom crticom, test sam napravila iz razloga tog sto muz i ja pokusavamo na bebi. Danas mi se pojavio krvavi tj. roskast iscjedak koji je vidljiv samo na toalet papiru kad se obrisem, i jako malo na dnevnom ulosku. Imam dvoje djece i u obje trudnoce nisam imala takav iscjedak pa me zanima sto bi to bilo, dali je to rani znak trudnoce ili nesto lose? Hvala vam unaprijed.
    Moguce da ej samo implantacijsko krvarenje, sasvim normalno ko d oko 30% zena. Sretno.. Ponovi test da vidis da li ti je crtica sad tamnija. Javi kakva je situacija. Zelim ti urednu trudnocu


    Hvala, budem provjerila opet

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.