Četiri mjeseca: Konačno si čula 'ma-ma'!

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar citamiki

    citamiki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    da cula sam ma-ma,
    lipo je zvucalo ali znam da me to nije zva.moja beba dobiva malo više tjedno oko 300 gr i dug je 68 cm. jede svaka dva sata a po noći se budi nekad dva nekad tri puta.uglavnom su samo dva puta.

  • mare1986

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    daaaa i ja sam cula ma-ma,pogotovo kad je ljuta  e sad ona nece da tako cesto jede,na bocici je,ad,ima 4 obroka mlijecna dnevno i sad smo poceli uvodoti kasice i to je prihvatila ekstra.ima 7kg i duga je 66cm 

  • andreja43

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ma kad sam čula ma-ma zaplakala sam od sreče znam da to možda ne znaci puno al mene je razveselilo jako !

  • Ena:)

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi jos nismo culi cisto ma-ma vise onako mammmm.. Haha :) mi smo na ad. mlijeku i lijepo napredujemo, 6150 kg i 67 cm. Mame kako dajete kasice? Kao medju obrok ili kako? Ja se nekako bojim sto ako odbije mlijeko poslje? Pozdrav svima 😘

    Ena:)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga Ena:),
    pitanje možete postaviti u dveć otvorenim temama:

    https://klokanica.24sata.hr/forum/beba/beba-39/dohrana-od-4mjeseca-618 [klokanica.24sata.hr]

    https://klokanica.24sata.hr/forum/beba/beba-39/dohrana-200 [klokanica.24sata.hr]

    https://klokanica.24sata.hr/forum/beba/beba-39/recept-za-omiljenu-kasicu-vase-bebe-340 [klokanica.24sata.hr]

  • danijelabun83

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mojoj je prvo bila “mama” a bas jucer “beba”

  • NemamNadimak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam svom pocela da dajem kase sa nepuna 4 meseca i lepo je prihvatio. na pocetku mrkvica kao medju obrok oko podne pa jedan dan pauze pa opet mrkvica pa dan pauze pa onda mrkvica i krompiric 2x pa izredas povrce koje je lagano. a htece mleko moj ako je gladan nece kasu vec mu moram dati flasicu pa malo sacekati da dam kasu….

  • MamaOdBebe4l3x

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pocela sam joj sa cetiri mjeseca davat vecernju kasicu (keksi i banana). Svi su mi naravno trubili “daj joj prvo povrce”, “a nista povrce”, “imat ce poremecaj u prehrani ko i ti pa nece htjet jest povrce” (ja veliku vecinu povrca ne volim), “bla bla bla”, “bla bla”, nisam nastavila slusat jer to nema nikakve veze. Ono kaj joj se svida sad ne znaci da ce i u buducnosti i obrnuto. Culi smo vec ma-ma ali nisam se nista uzbudila na to, bezveze mi je ako ne kuzi da sam ja mama. Okrece se po podu nije normalna haha u 2 min prode preko cijelog boravka…ljubav mamina 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.