Koje preparate koristiti ?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Nadam se da ce ova tema zaziviti, zanima me koje ste preparate koristile da ste ostvarile trudnocu?
    Npr ja pijem Vrkutu povremeno, zanima me sto bi mogla ubaciti jos,a  da pomaze prilikom zaceca?

    Narucila sam trakice za pracenje ovulacije, pa cu probati i s njima, jer su mi ciklusi 40-43 dana pa mi je tesko odrediti plodne dane, povremeno pijem Duphaston radi izazivanja ciklusa. Trenutno pijem odnosno trebam piti od 16. Dana ciklusa. 

    U nedjelju sam dobila M, nakon Duphastona 2x1 7 dana ,ali je trajala samo dan i pol, nakon toga samo nekakava sluz i prestalo. Ponadala sam se da je mozda implatacijsko krvarenje, ali testovi (2) su mi negativni.

    Svi savjeti su dobrodosli i nadam se da ce ih biti sto vise, te da cemo se bolje upoznati. 

    😀

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.