Klokanica postaje missMAMA

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamagalama

    mamagalama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Draža mi je bila stara Klokanica… Prepoznatljiva. A sad je postala dio Miss7Mase… Samo se nadam da se neće izgubiti u toj masi…

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Neeeee… Klokanica je pojam jako dugi niz godina, kakav je ovo fancy naziv… mi smo klokanice, nikakve missmame

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Nisam sretna. Ovako se svodimo samo na mame. Ovaj je portal, pogotovo forum (bio) puno više :/

    facebook.com/mamaimak/

  • Avatar missMAMA

    missMAMA

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice, hvala na komentarima i hvala što nas pratite. missMAMA će i dalje biti portal i forum za roditelje koji poziva na dijeljenje iskustva i stvara podržavajuću zajednicu u kojoj se svaki korisnik osjeća dobro. Na portalu nam je stručni i specijalizirani sadržaj prioritet te uz osobne priče korisnika, i dalje ćemo svakom čitatelju i čitateljici biti topla podrška kroz planiranje obitelji, trudnoću i roditeljstvo tijekom svih dječjih uzrasta.
    Ako imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica, javite nam se na e-mail info@miss7mama.hr ili na Facebook missMAMA.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.