Kišobran kolica

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Mame,kakva su vam iskustva sa kišobran kolicima…gledala sam cam micro air kišobran kolica na internetu i čine mi se dosta ok..imaju dodatnu opremu,mogu se spustiti do nultog položaja,lako se sklapaju,donekle ok cijena,ali ih nisam mogla uživo isporobati…pa nisam sigurna..ima li tko kakve preporuke?

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar Klaza

    Klaza

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi koristimo Maclaren kišobran kolica i jako smo zadovoljni. To su jedina kolica koja trenutno koristimo. :-) Jednostavno se sklapaju i ne zauzimaju puno mjesta, okretna i lagana za vožnju.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.