Kako odabrati najsigurniju autosjedalicu?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baltazarka

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ne slažem se da je najbolje da je dijete iza suvozačevog sjedala… mislim da vozač treba gledati cestu, a ne dijete - preopasno je okretati se i gledati dijete.

  • baltazarka

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    sviđa mi se kategorija po visini jer je moja kćer visoka i uskoro joj prva sjedalica bude premala, a ima tek 6 mjeseci…

  • Avatar Doll

    Doll

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Po meni je ok da je dijete iza suvozacevog sjedista, jer kada vozite dijete vidite u retrovizoru! Moja cura i ja putujemo bez problema :)

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ne, najbolje je da je dijete iza vozačevog sjedala, jer u nama je ljudima da ako dolazi do prometne da pazimo na svoju stranu automobila … Instikt! S toga iza vozača ide autosjedalica!
    Mi imamo Cybex Pallas, kada smo je kupovali imala je odlične ocjene, i prezadovoljni smo s njom! Od 9-36 mjeseci je, podesiva po visini, ima bočne bumpere! Odlična!

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.