Kako odabrati nadomjesno mlijeko?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maya3

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Beba mi je 2 i po tjedna sisala a uz to sam ga nadohranjivala s bebimilom nakon cega je dobio zatvor pa nakon par dana proljev zatim sam ja dobila temperaturu i imala sam problem nisam vise imala mljeka nakon cega sam ga nastavila hranit samo bebimilom da bi on nakon toga opet  imo zatvor zatim smo presli na bebivitu pre koju je pojeo jednu flasicu i vise je nije htjeo sve bi pljunuo pa preporuki kolegice sam presla na novalac it protiv zatvora imao je super stolicu spavo je po cijelu noc i sad smo na novalac 1 zato sto je skoro 3 mjeseca preporucila bih novalac svima je skuplji ali je i kvaliteta i da jos naglasim od novalaca super napreduje

  • Avatar didich

    didich

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    eto vidis kako svaka beba drugacije reagira.moj mali je dva mjeseca sisao i nije dobivao bas na kilazi pa smo morali uvesti AD i poceli smo s bebimilom i limac ga je super prihvatio.nismo(za sad) imali nikakvih problema…samo rastemo i rastemo…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.