Kako biramo imena za djecu?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    S izborom imena je uvijek neka frka :D Moje ime je birao tata i mama se prih par mjeseci nije ni mogla sjetit kako mi je ime. Još i danas nema puno Mihaela i ja sam super zadovoljna. Seka je trebala bit braco i mama je izabrala Matej. Al se rodila cura :D Pa je na kraju Mateja. Ona nikako nije zadovoljna :D
    Ja sam isto bila za kraća imena, ali u favorite sam i stavila nekoliko jako dugačkih imena kad smo birali za cure. Na kraju se na žalost dogodilo da smo dali dosta popularna imena, a to nam nije bilo u planu :D I birali smo da nemaju neke ružne izvedenice i tako, al na kraju je ispala Mia-zmija i Lana- Banana :D Al ajd… Nemre bit gorje od Muha :D

  • Avatar Sanchy4

    Sanchy4

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ime za našu djecu (točnije, za našu curicu, koja nam ujedno i ubrzo stiže na svijet) smo smislili još dok smo bili cura i dečko! :) S obzirom da se muž zove Antonio a ja Sanela, vidjela sam da spojem naših imena možemo dobit jedno meni jako zanimljivo ime koje mi se sviđalo a i nije baš tako često u našim krajevima, tako da smo odlučili ako bude cura zvat će se Antonela! :)

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Meni su super stara imena kao npr, Mara ,Luca ,Iva , Ana , Mila, Zora…….

  • xavi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Čekamo bebača, još uvijek ne znamo spol ali smo se za ime dogovorili - ako bude cura biti će Nika, a ako bude dečko biti će Borna :-) I super oba imena pašu uz prezime :-D

  • Sanela2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam za djevojcicu odabrala Laura a za djecaka jos razmisljamo,ali kako jos ima dosta vremena do toga ni neopterecujemo se sa time  :)

  • Avatar ivanaiva

    ivanaiva

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam za dječaka odabrala Valentino jer se rodio na Valentinovo

  • face

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I Rok ima svoj imendan, 16. kolovoza je sv. Rok, odmah iza Velike Gospe

  • fitnessgirl

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Meni je važno da ime nije često i uobičajeno! :)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.