Jesenski bebači 2019. godine

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    To ljustenje je normalno i nije znak suhe koze. Isto ne treba mazati ni dirati. Prvo bude po rukicama i nogicama, a kasnije i po cijelom tijelu. Meni je patronazna rekla da se to verniks ljusti, ovdje je malo drugacije objasnjenje, ali slicno rekla bih…
    http://www.roditelji.hr/trudnoca/porod/znate-li-zasto-je-bebama-vazan-verniks/ [roditelji.hr]


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ayla

    Moja ima na vratu nesta crveno kao da je opekla se, to je jos dok je u bolnici bila dobila nesjecam se jeli to imala kad je rođena, majka kaze da sam mozda sto pozelila pa da je to ostalo a stvarno sam se trudila da ne pozelim nista i da se dotaknem.. I jos dodatno sto joj se koza ljusti samo ju mazem s uljem i to je to, po licu joj skinem taj sloj sto se peruta..


    Ima nesto kao rodin ugriz? Ili joj se mozda nazuljo vratić, to je cesto dok su tako mali i glavati🙈


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    MalaKala

    Ne diram i ne tiskam nista od tih bubuljica, nista se i ne usudim bez prethodnog savjetovanja sa nekim tko se u to kuzi ili ima iskuatva. Mislila sam cak da je mozda bebi prevruce pa da se zato osuo ali vjerujem da se cisti. I mom malom se koza ljusti, najvise po rukicama oko prstiju i po nogicama dolje. Kad to treba prestati? Ja ni to nicim ne tretiram.


    Ja bebu mazem s uljem i to je to nista drugo, to di vidim da se peruta tj ljusti samo namazem i to je to 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Moja ima na vratu nesta crveno kao da je opekla se, to je jos dok je u bolnici bila dobila nesjecam se jeli to imala kad je rođena, majka kaze da sam mozda sto pozelila pa da je to ostalo a stvarno sam se trudila da ne pozelim nista i da se dotaknem.. I jos dodatno sto joj se koza ljusti samo ju mazem s uljem i to je to, po licu joj skinem taj sloj sto se peruta..

    Ima nesto kao rodin ugriz? Ili joj se mozda nazuljo vratić, to je cesto dok su tako mali i glavati🙈


    Nezz kako izgleda rodin ugriz ali onako malo je i crveno, nezz da je bas nazuljala jer nije imala di nazuljati a i drugcije bi vjerojatnost izgledalo nazuljano. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ayla to je rodim ugriz očito, imao ga je moj nećak. Povuci će se sam od sebe 🧸

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Isla sam na int gledati kako izgleda da isto je samo sto je manje nego sto na int ima slika 😁

  • EmmaD

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje i moja beba je rođena sa 41+3 sa 3830gr! Velika cura, sada sa 5 tjedana smo već došli do 5kg :D
    Sa nekih 2 tjedna dobila je strasan osip po celu i licu, izgledalo je strasno i bojali smo se taknuti ju. Patronazna je rekla da ne mazemo ni sa cim, kupanje obavezno bez sampona itd. Pedijatrica nam je s druge strane dala od La Rochea Sensitive kremu s kojom sam joj mazala dvaput dnevno, ali kao i da nisam. Taj osip kako dode tako i prode, najteze je zapravo gledati to :/

    Mene zanima, kako Vaše bebe motorički reagiraju? Naša Emma već drži glavu u zraku, ne zeli nikada mirovati vec se stalno pokusava okrenuti, mrda glavicom, dize ramena, prati okicama sve oko sebe… Uglavnom jako zivahna beba, ne znamo jedino jel to normalno :')

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.