Jesenski bebači 2019. godine

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    Ayla, kako ide s bljuckanjem, jel se sta smanjilo?


    Je je smanjilo se, juce cak nije ni jedamput bljucnula al dns je jednom kad je popila i caja i mljeka dosta a nece da odbija pa joj bice puno bilo 😁

  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala svima za savjete o prehrani kod dojenje. Najgore mi to kad netko vidi da nesto jedem sto ne smijem pa se sablaznjava (iako jedem umjereno),  dok drugi govore otkud ti to da nesto ne smijes dok dojis. I sama sam misljenja da smijem sve jesti umjereno, ali bas bas izbjegavati mahunarke. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Jeste se susreli sa velikim bebinim nokticima? Moj je rođen s malo vecim i nakon nekog vremena ti su se noktici poceli lomiti i tako stršati poluodlomljeni. Mali se poceo cak grebati po licu s njima. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    MalaKala

    Jeste se susreli sa velikim bebinim nokticima? Moj je rođen s malo vecim i nakon nekog vremena ti su se noktici poceli lomiti i tako stršati poluodlomljeni. Mali se poceo cak grebati po licu s njima.


    Moj je isto roden s velikim nokticima (sve donešene bebe imaju duze noktice)
    Ja sam rekla mami (bilo me frka sama 🙈) da mu capne dok sam dosla kuci. Iako je patronazna rekla da se jos ne rezu 🙄 stvarno neznam kad bi se kao smjeli…. kasnije sam nasla neke savjete da ga savijes (kao papir) pa onda po toj crti otkines-to bi me tek bilo frka raditi 😱
    Ugl, na rukicama im rastu ko ludi, rezala sam svaki drugi, treci dan


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ayla

    Frajla

    Ayla, kako ide s bljuckanjem, jel se sta smanjilo?

    Je je smanjilo se, juce cak nije ni jedamput bljucnula al dns je jednom kad je popila i caja i mljeka dosta a nece da odbija pa joj bice puno bilo 😁


    Super da ide na bolje. Haha, koja frajerica, tako treba, uzme sta god joj se nudi 😎
    A to nekad je sasvim normalno, nekad i meni dode da bljucnem kad se prejedem 🤪


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Frajla

    Ayla, kako ide s bljuckanjem, jel se sta smanjilo?

    Je je smanjilo se, juce cak nije ni jedamput bljucnula al dns je jednom kad je popila i caja i mljeka dosta a nece da odbija pa joj bice puno bilo 😁

    Super da ide na bolje. Haha, koja frajerica, tako treba, uzme sta god joj se nudi 😎
    A to nekad je sasvim normalno, nekad i meni dode da bljucnem kad se prejedem 🤪


    Nekada me iznenadi koliko more pojesti al zato onda i povrace jer joj je previse 😂😂 
    Ma meni dode cesto i onda se cudim na koga je ona 😂

  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Jesu vam bebe imale do sad kakav osip? Moj je dobio kao nekakve bubuljice i crvenilo, jos uvijek se nije povuklo, ali je manje. Ima tko iskuatva s tim? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    To sto izgleda kao pristici je jer se cisti od tvojih hormona, uglavnom svi dobiju, neki prije neki kasnije. Ne treba dirati ni mazati nicim i ni slucajno tiskati.


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Moja ima na vratu nesta crveno kao da je opekla se, to je jos dok je u bolnici bila dobila nesjecam se jeli to imala kad je rođena, majka kaze da sam mozda sto pozelila pa da je to ostalo a stvarno sam se trudila da ne pozelim nista i da se dotaknem..  I jos dodatno sto joj se koza ljusti samo ju mazem s uljem i to je to, po licu joj skinem taj sloj sto se peruta.. 

  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ne diram i ne tiskam nista od tih bubuljica,  nista se i ne usudim bez prethodnog savjetovanja sa nekim tko se u to kuzi ili ima iskuatva. Mislila sam cak da je mozda bebi prevruce pa da se zato osuo ali vjerujem da se cisti. I mom malom se koza ljusti, najvise po rukicama oko prstiju i po nogicama dolje. Kad to treba prestati? Ja ni to nicim ne tretiram. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.