Jesenski bebači 2019. godine

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim novopečenim mamama. Otvaram temu za rodilje s jesenskih mama 2019. Nova sam ovdje, ali pratila sam jesenske trudnice. Buduci da mi je,  kao i nekima od vas, novo sve u vezi majcinstva i brige o bebi nadam se da cemo dijeleci iskustva ovdje jedna drugoj pomagati  u svim nepoznanicama. :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Etoo mene, meni je takoder sve novo prvi bebač ali mislim da se cak dobro i snalazim koliko sam imala prilike biti s malim bebama ☺️🤗 drago mi je da si pokrenula ovu temu ☺️

  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ja sam malo ranije rodila, u 36. tjednu zbog zastoja u razvoju bebe pa je moj malecki malena bebica. Rođen je s 2550 g. Trenutno ima 2720 g. Polako napredujemo.  S kolikoje tvoja beba rođena? Ti imas curicu pretpostavljam po sličici na ovoj dolje lenti. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Moja se rodila s 3270 u 39+2 tj sad ima oko 3500kg kad dode patronazna pa ce ju izvagati 🤗 da da curica je 😍 jesi onda inducirani ili carski imala? 

  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ja sam na carski morala jer je beba bila na zadak iako sam se nadala da ce se okrenuti jos do termina. A dojis li? Pitam zbog namirnica koje dojilje smiju i ne smiju jesti. Ja dojim ali mi svatko drugacije govori sto smijem a što ne smijem jesti… 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    MalaKala

    Ja sam na carski morala jer je beba bila na zadak iako sam se nadala da ce se okrenuti jos do termina. A dojis li? Pitam zbog namirnica koje dojilje smiju i ne smiju jesti. Ja dojim ali mi svatko drugacije govori sto smijem a što ne smijem jesti…


    Sad se ja već ubacujem, ali nama su na tečaju rekli da možeš jesti sve što tebi ne smeta. Jer ako tebe nešto napuhuje, onda će i bebu, a s vremenom ćeš skužiti da li joj nešto od tvoje prehrane ne paše. Dakako valja izbjegavati grah, mahune i sl… 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    I isto tako da su čajevi za dojilje glupost jer ako više beba sisa više mlijeka ćeš imati. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    MalaKala

    Ja sam na carski morala jer je beba bila na zadak iako sam se nadala da ce se okrenuti jos do termina. A dojis li? Pitam zbog namirnica koje dojilje smiju i ne smiju jesti. Ja dojim ali mi svatko drugacije govori sto smijem a što ne smijem jesti…


    Ne, ne dojim pa ti nemogu oko toga pomoći.. 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ayla, kako ide s bljuckanjem, jel se sta smanjilo?


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    MalaKala

    Ja sam na carski morala jer je beba bila na zadak iako sam se nadala da ce se okrenuti jos do termina. A dojis li? Pitam zbog namirnica koje dojilje smiju i ne smiju jesti. Ja dojim ali mi svatko drugacije govori sto smijem a što ne smijem jesti…


    Meni je sestra u bolnici rekla da ne pijem sok od narance 🙄, tako da me bilo frka piti ga, iako u literaturi koju sam citala kazu da se moze sve jesti.
    U pocetku su i mene crijeva jako bolila, zivila sam doslovno za krumpiru i mesu i svedno sam stalno prduckala 🙈, imala sa povremeno proljeve i tak, veselo. Kasnije sam jela sve osim ljutog i eto tog famoznog soka od narance.
    Na pocetku je tesko to sve, jer vecinu beba bole crijeva (najcesce to nisu oni dojenacki grcevi sto vecina zena misli), pa placu, vriste, ti ne mozes pomoci i uvjek si mislis da si nesto krivo pojela. Naravno, ne kazem da nema djece kojima smeta nesto iz prehrane, ali cesto je to samo faza dok im se probava malo ne razvije.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.