Jesam li trudnaa?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nina2401

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene..
    Pijem Diane35, u ovom mjesecu sam preskočila popiti dvije tablete, jednu u prvom tjednu i jednu u drugom..
    Imala sam nezaštićene odnose učestao..
    Eh sad, u subotu se pojavio tamno smeđi iscjedak i grčevi kao pred menstruaciju.
    Jučer test blago pozitivan (druga crta jedva primjetna), jutros dva testa negativna..
    Šta vi mislite?
    Isključena trudnoća ili da očekujem plus…

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Nina2401

    Pozdrav žene..
    Pijem Diane35, u ovom mjesecu sam preskočila popiti dvije tablete, jednu u prvom tjednu i jednu u drugom..
    Imala sam nezaštićene odnose učestao..
    Eh sad, u subotu se pojavio tamno smeđi iscjedak i grčevi kao pred menstruaciju.
    Jučer test blago pozitivan (druga crta jedva primjetna), jutros dva testa negativna..
    Šta vi mislite?
    Isključena trudnoća ili da očekujem plus…


    Ako je negativan onda je negativan … 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Nina2401

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mareeeee

    Nina2401

    Pozdrav žene..
    Pijem Diane35, u ovom mjesecu sam preskočila popiti dvije tablete, jednu u prvom tjednu i jednu u drugom..
    Imala sam nezaštićene odnose učestao..
    Eh sad, u subotu se pojavio tamno smeđi iscjedak i grčevi kao pred menstruaciju.
    Jučer test blago pozitivan (druga crta jedva primjetna), jutros dva testa negativna..
    Šta vi mislite?
    Isključena trudnoća ili da očekujem plus…

    Ako je negativan onda je negativan …


    Zaboravila sam naglasit da mi oni dani dolaze tek za 6 dana i da smeđi iscjedak je i dalje vidljiv kod brisanja

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Onda ponovi test za 3 dana

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.