Jesam li trudna!! Hitno

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Nisam nigdje pronašla odgovor na pitanje za moj određeni problem,a već sam čitala prije ovaj forum i uvijek date lijepe odgovore bez vrijeđanja..Situacija je sljedeća. Imala sam spolni odnos ( zaštićen jedino kondomom) na dan ovulacije. Partner je svršio unutar mene u kondom koji je kasnije pregledan jel cijeli odnosno da nije puknuo ili da nije oštećen što naravno nije bilo no mene i dalje kopka pošto mi je bio dan ovulacije postoji li ikakva šanša za trudnoću?
    Unaprijed se zahvaljem na odgovoru

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    curkee molim pomoć

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NE 99.99%

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ena31

    NE 99.99%


    Hvala ti na odgovoru.Inače nisam paničar,ali kad sam shvatila da mi je dan ovulacije,da je partner svršio unutar mene uhvatila me teška panika.

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Nadam se da si u pravu,a isto tako sam svjesna da se ne može tako lako zatrudnjeti no vrag mi neda mira,a još 7 dana do očekivane M! poludit cu do tad

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    cakeeey

    Ena31

    NE 99.99%

    Hvala ti na odgovoru.Inače nisam paničar,ali kad sam shvatila da mi je dan ovulacije,da je partner svršio unutar mene uhvatila me teška panika.


    Nemaš razloga za brigu,i dan ovulacije nije tak lako pogoditi,vidjet ćeš jednog dana kad ćeš i htjeti zatrudnjeti da to baš i nije samo tak,da se primi ko od šale i ako je s oba partnera sve u redu dosta se tu stvari mora poklopiti uz to da se ne koristi zaštita. No sikiriki 😀

  • cakeeey

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ena31

    cakeeey

    Ena31

    NE 99.99%

    Hvala ti na odgovoru.Inače nisam paničar,ali kad sam shvatila da mi je dan ovulacije,da je partner svršio unutar mene uhvatila me teška panika.

    Nemaš razloga za brigu,i dan ovulacije nije tak lako pogoditi,vidjet ćeš jednog dana kad ćeš i htjeti zatrudnjeti da to baš i nije samo tak,da se primi ko od šale i ako je s oba partnera sve u redu dosta se tu stvari mora poklopiti uz to da se ne koristi zaštita. No sikiriki 😀


    HVALA TI!

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Sve bih ti rekla sto i Ena31,ne brini.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.