Je li vaše dijete pasivni pušač?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Hvala Bogu nisam pušač iako sam od malena bila okružena pušačima.Suprug nažalost puši pa se često znamo i posvađati jer ne volim miris cigarete,a osim toga što je najvažnije imamo malu djecu pa to nije uopće prihvatljivo.Sad u zimske dane zabranila sam pušenje u kući tako da sam postavila natpis : HVALA ŠTO NE PUŠITE! i uz natpis sliku svoje djece.Dvije cure su mi alergične pa sam morala učiniti nešto takvo.Kome ne paše njegov problem ,kod mene se ne puši.Suprug je to prihvatio i nije mu teško izaći van jer se ipak radi o zdravlju njegove djece.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moji roditelji su pušili puno, sestra i ja nikad nismo zapalile. Glavni kriterij za mog dečka je bio da ne puši :D Muž isto nikad nije zapalio, tako da stvarno kod nas nitko ne puši. Veća cura je alergičarka i nema mi gorjeg nego kad dođe neki pušač k nama i odječa mu je puna dima pa prima dijete i stiska k sebi… Kod nas se ne puši, svi to znaju, tko hoće, može pušit vani :D Nikad se nitko nije bunio na to, čak nismo ni tražili, ljudi su sami zaključili da se vani puši :D

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …moj muž je pušač, al u kući nije nikad niti će zapalit…ima vani terasu pa nek dimi ak mu se dimi…isto vrijedi za sve koji nam dođu u goste…ako će se netko trovat nek se truje dalje od mog djeteta…alergična sam na to kad netko zapali cigaretu kraj djeteta… da se razumijemo i ja sam jedno vrijeme bila pušač,prije nego smo dobili dijete…znam da se svatko može itekako kontrolirati, ako to želi naravno, za dobrobit djeteta…a najgore od svega mi je vidjeti trudnicu s cigarom…uf…

    mama10

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kod nas se doma ne pusi, a ni ne vodim dijete u zatvorene prostore u kojima se pusi. Znaci ako trebamo na neko druzenje kod frendova kod kojih se pusi, pogadjate, jedan ostaje doma s djetetom. Oboje smo bili strastveni pusaci, prestali smo, a takvi su najgori, kazu hahahaha

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.