IVF - drzavne bolnice ili privatne? Kako odabrati gdje?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2350

    Prijavi adminu

    Dragi svi. Apsolutno sam nova u mpo vodama. Prosli tjedan su mi zbog vanmaternicne odstranjena oba jajovoda. Plan je malo psihicki i fizicki odmoriti pa zatim krenuti za par mjeseci u postupak. Znam da je jos rano, nije proslo niti tjedan dana od laparoskopije, ali mi je nekako psihicki lakse kada istrazujem. 
    Uz masu novih termina koje se trudim usvojiti, tu je i ovo pitanje iz naslova koje me muci.
    Ja sam iz Rijeke i cula sam da ako mogu da izbjegnem raditi postupak u Rijeci jer da nisu bas uspjesni.
    Molim sve koji su voljni da mi ispod ovoga posta napisu svoja iskustva s bolnicama, tko glasi kao uspjesan, sto bih trebala izbjegavati, postoji li neki privatnik kojeg biste preporucile itd.
    Mozda i link na neke stranice koje su vama na pocetku pomogle sve pohvatati. Bila bih vam jako zahvalna!
    Otvorila sam novu temu jer mi je lakse pratiti odgovore kada su svi na jednom mjestu.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja isto tek krećem pa ti ne mogu konkretno reći, ali meni je jako pomogla brošura od Rode gdje je stvarno sve objašnjeno i ima popis svih klinika:
    https://issuu.com/udrugaroda/docs/neplodnost_2014 [issuu.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Slee mogu ti iz osobnog iskustva reci da ides polako, pametno je potraziti dva misljenja pa onda odluciti! Ja sam isla pvt u Cito, evo drugi put, sad cu ako ne bude uspjesno ici preko hzzo-a, mislim da cu u Petrovu ili u Škvorca, otici cu najprije na konzultacije pa odluciti… je realno nigdje nema garancija! Ja sam se zaletila jer sam bila 100% sigurna da cemo iz prve uspjeti, nisam htjela nista polako, neuspjeh me jako pogodio… tako da, pomalo i smireno i zelim ti srecu od srca ❤️

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2350

    Prijavi adminu

    Hvala cure! 
    Ja cu prikupljati materijale i nalaze, a dogovorila sam se sa Skvorcom da cu oh nazvati nakon sljedece menstruacije da se dogovorimo za konzultacije. Odlucila sam da u Rijeku (odakle sam) sigurno necu jer sam cula samo losa iskustva. 
    Proucit cu tu Rodinu brosuru pa mozda odlucim jos negdje na konzultacije.
    Mozda se kod nekoga i sretnemo :)

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Draga slee, nazalost prosla sam.2 spontana i vanmaternicnu, odstranjen mi.je jedan jajobod, drugi je u nikakvom stanju. Prirodno nisam mogla zatrudnit nakon svega toga nikako.
    Dali smo si neki rok, ali do trudnoce nije dolazilo.
    Svasta sam cackala, citala, cak sam planirala odma u Prag jer je zelja za bebom bila ogromna.
    Nakon dugo vaganja odlucila sam provat u bolnici, kbc split, i mogu rec da sam odusevljena. Na humanoj su svi divni, od sestara, doktora do embriologica. Iz prve nije uspilo, ali evo iz druge fala Bogu je. 
    Definitvno.bi svakome priporucila (ako jos uvik dobno spada da moze besplatno) da ode u bolnicu i ispuca sve sta ima pa tek onda krene privatno.
    Nisan pozalila niti sekunde sta sam otisla doli, a iskreno bila sam jako skepticna poznavajuci nase zdravstvo.

    💞girl💞

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2350

    Prijavi adminu

    Zaraa zao mi je sto si sve to morala proci, ali sam sretna sto je na kraju ispalo sve super! 
    Odlucila sam i ja da cu iskoristiti besplatno, samo ne u Rijeci, nego cu ici u Zagreb i Samobor. 
    Nadam se da ce i moja prica biti na kraju sretna kao i tvoja :)

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.