Iskustva sa čajevima s.Ljubice - Menstroviva

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar doragm

    doragm

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene 
    Ne znam kome da se više obratim. Tražim savjete,obilazim ginekologe ali bez pomaka.
    Dijagnoza PCOS. Menstruacija nemam. Odnosno kasne mjesecima… da ne dužim priču počela sam s čajem s. Ljubice iz Posušja.
    Zanimaju me iskustva ? Da li je moguće da uzrokuje mučnine ili je to samo znak pred menstruaciju koje nije bilo 2mj. 
    Trudna nisam. 
    Sljedeći korak je endokrinolog po naputku privatnog ginića.
    Nažalost,moja gin kaže da moram piti pilule i da nema drugog načina. Ja se ne slažem s njom pa sama guram i istražujem. Svaki savjet dobrodošao. Jer jednog dana muž i ja bi ipak željeli bebu. 
    Hvala 

  • Avatar Roxy ✨

    Roxy ✨

    Broj poruka: 1053

    Prijavi adminu

    Heej evo i ja sam počela piti njenu mjesavinu caja za pomoc kod neplodnosti i nemam nikakve nuspojave. Da li si bas bila kod nje pa ti je nesto preporucila ili si iz njene knjige uzela recept? Nemam problema sa Pcos ali sam vidila da cure spominju gynositol pa mozda da to malo istrazis. Javit ce ti se sigurno neka cura koja ce ti znati pomoci vise od mene. 😊

    💃35( AMH 20,31 pmol/L) 🕺 33normo.
    Histeroskopija,Laparoskopija+HSG sve ok.
    1. IVF 02/21.( Gonal F, Fyremadel, Ovitrelle, Brevactid. 7js 6 oplodjenih. 2 trodnevne vracene.❌ 4 🐧🐧🐧🐧.
    2.FET/20.05.21. 2 dvodnevna-missed ab.💔
    3.FET/09.10.21. 2 dvodnevna ❌
    Poliklinika CITO:
    4. IVF 07/22( Pergoveris, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) 8js
    ET. 02/08/22. 2 blastice ❌
    4 🐧🐧🐧🐧
    5.FET(stimulirani) 01/23 🐧🐧❌
    6.FET(stimulirani)07/23 otkazan transfer ❌
    7.FET(prirodni) 08/23 🐧🐧❌

  • Avatar doragm

    doragm

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ✨Roxy ✨

    Heej evo i ja sam počela piti njenu mjesavinu caja za pomoc kod neplodnosti i nemam nikakve nuspojave. Da li si bas bila kod nje pa ti je nesto preporucila ili si iz njene knjige uzela recept? Nemam problema sa Pcos ali sam vidila da cure spominju gynositol pa mozda da to malo istrazis. Javit ce ti se sigurno neka cura koja ce ti znati pomoci vise od mene. 😊

    Hej :)
    Nekako zapravo smatram da mi se tijelo lagano “muči” da ta menstruacija napokon dođe. Vjerovatno hormoni. Pa zato dolazi do slabosti,glavobolja itd… 
    Uzela sam njen čaj baš napravljen pripravak u Verbumu jer sam dosta čitala i naišla na pozitivna iskustva. A ima ga za kupiti već napravljenog da se ja s tim ne zezam.
    Gynositol isto pijem. Ali eto s njim nema nekog učinka nažalost. 

  • Avatar Jelena1122

    Jelena1122

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hey.
    Pocela sam piti vise pripravaka od časne Ljubice koje mi je ona poslala po rodbini a na temelju nalaza i telefonskog razgovora s njom. Dobila sam puno pripravaka te sam se kroz par dana ufuravala u to. Kad sam krenula koristiti tekućinu za brisanje intimnih dijelova (uklanjanje bakterija) te nosenje tampona natopljenog određenim uljem (izvlačenje upala)… Sljedeća dva dana mi je bilo mučno. Neznam jel povezano il' ne ali casna je savjetovala da ne koristim dalje tampon nego ulozak. 

    Inace imam jedan jajovod, drugi je odstranjen radi hidrosalpinksa. Nisam htjela da mi i drugi odstrane ali nazalost i on je začepljen. Da li itko ima iskustva da je na neki način (osim propuhivanja) uspio odcepiti jajovod? 

    Pokušavamo 1,5g.
    Laparaskopija: izvaden desni jajovod-hidrosalpinks.
    Lijevi jajovod-zacepljen ali nisam ga dala van, bar zasad. Zelim probati sve prirodne lijekove ako postoji mogućnost da postane prohodan. 🤗 Trenutno koristim pripravke časne sestre Ljubice.
    jelenaznj@yahoo.com

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.