Ima li ijedna slicno iskustvo?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lullaby13

    lullaby13

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Naime,vec par puta primjecujem da su mi gacice mokre,fleka je bezbojna,nema mirisa,mislim da mi nije pobjegla mokraca. Moze li to biti posljedica utrogstana ili mi mozda curi plodna voda? Cula sam da postoje neke trakice kojima se moze testirati i vidjeti da li je zapravo mokraca ili plodna voda,gdje se mogu kupiti,njihov naziv i koliko kostaju? U 14tt sam i na komplikacijama pa me to zaista zabrinulo. Hvala

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    U 14. tj . ti ne curi plodna voda sigurno,ako koristiš utrogestane onda ti je vjerojatno od njih,iako ja imam cijelu trudnoću problema i sa inkontinencijom,sve ti je to normalno. Nemoj previše guglati jer ćeš inače cijelu trudnoću provesti u strahu- govorim iz iskustva 🤦

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Neregistrirana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pojačan iscjedak u trudnoći je normalan. Naravno, ako nije čudne boje ili neugodnog mirisa. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.