Igre za bebe nakon 12mj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Su1

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Drage mame zanima me koje igre igrate sa svojim limačima starijima od 12 mj.? Mi imamo 15mj, obožavamo autiće, igramo se sa edukativnom kutijom za umetanje oblika, dok ja čitam on već mjesecima okreće stranice, traži Teletabise u knjizi, macu, pesu…pokušavamo ringe-ringe-raja, al smo odmah na “ćuć”. Iako mi se čini da mu je bacanje igračaka najdraža aktiivnost.

    halo

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Svako dijete je drugačije, ali evo našeg tj. kako je bilo s njim:
    -dječje pjesmice sa CMC-a, ima ih i na Youtube
    -lego kockice, ali one velike, baš za njegovu dob
    -sve igračke za slaganje tipa kolutovi na stup, lončići jedan u drugi
    -igrali smo se već tada koje je što boje, učili iz slikovnica predmete, biljke, životinje.
    -drveni brojevi i slova su dobra zabava, iako se čini da je rano, njima je to zabavno!
    Ja sam mu puštala i pjesmice na engleskom na Youtube, iako ne razumije, pamti, simpatično je.
    Naravno, voli sve što nije igračka-lonce, boce, pa smo mu kupili dječji set suđa, ostavili plastične boce od pol litre raznih sokova da ih slaže i govori koji je koji.
    Sa mora smo ponijeli školjke i kamenčiće…
    Ima aplikacija na smartphone-ima za djecu svih dobi, neka maca koju hraniš, vodiš na wc, koja ponavlja što govoriš i sl.
    Mi se igramo i frizera, ja sjednem, pa mi prčka po kosi…
    Nadam se da sam dala neke ideje!

  • FREEDDAWG

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Volim igrati računalne igre. Ni Rogualike nije loš. Igrao sam ga kad sam imao 16. Sada igram kockanje: https://book-of-ra-free.com/hr/ [book-of-ra-free.com]

    Ovo je za mene zanimljivo. Razvijam adrenalin, svjež osjećaj. Također, ako imate sreće, možete dobiti nešto novca. Naravno, glavna stvar je znati kada prestati.

  • FREEDDAWG

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Volim igrati računalne igre. Ni Rogualike nije loš. Igrao sam ga kad sam imao 16. Sada igram kockanje:

    Ovo je za mene zanimljivo. Razvijam adrenalin, svjež osjećaj. Također, ako imate sreće, možete dobiti nešto novca. Naravno, glavna stvar je znati kada prestati.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.