Fitness i trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • balerina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dali je moguce vjezbati za vrijeme trudnoce. Veoma sam sportski tip osobe. Vozim dosta bicikl , po 50 km mjesecno u komadu i idem redovito u teretanu. Dali je moguce da vjezbam i da moja guza ostane uvijek tako cvrsta kao sada. Da se ne udebljam previse i da ostanem i nakon trudnoce fit. Recimo toga me strah a za yogu koja smiruje i arobne vjezbe u vodi bas nisam jer sam vise “divlji” tip osobe. Hvala na odgovorima :)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga martina1984, možete se uključiti u temu Vježbanje u trudnoći i tamo postaviti svoja pitanja:
    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/vjezbanje-u-trudnoci-39 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Gumbica

    Gumbica

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    😊 I

    👩🏻‍🦰 22
    🧔🏻23
    👶🏻18 mj
    Krenuli po gumbica br2 11/20
    11/20 Gin pregled,Uzv i papa ✅
    👩‍❤️‍💋‍👨 5god
    👰🏻🤵🏻 7mj
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.