Drilling jajnika

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimamia

    mimamia

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Imala sam driling jajnika 4.2.2021, zivim u Njemackoj i doktor mi je rekao da nastavim piti Femoston( pila sam ga i 6 mjeseci prije). Na nasem jeziku nisam mogla naci iskustva u vezi ovih pilula, pa se pitam da li je moguce imati ovulaciju dok ih pijem( doktor je rekao da iskoristimo ova 3 mj za trudnocu)? I jos nesto, koristim ovulacijske testove od 15 marta i svi testovi su negativni 🙄 mens bila od 5og do 9og marta
    Ako neko zna nesto o svemu ovome.. hvala 🤗

    👶 Baby no1 🍀🤞🏻
    👸🏻27 🧔🏻33
    🔬 PCOS
    🩺 Driling jajnika (4.2.’21)
    💊Letrozol
    💉 Ovitrelle

  • Avatar ruža89

    ruža89

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I ja sam prije tjedan dana imala drilling jajnika.. 
    Ja se nadam najboljemu, ne pijem nista.. kontrola mi je za 3 mjeseca. 

    Ruža

  • Avatar ruža89

    ruža89

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mimamia

    Imala sam driling jajnika 4.2.2021, zivim u Njemackoj i doktor mi je rekao da nastavim piti Femoston( pila sam ga i 6 mjeseci prije). Na nasem jeziku nisam mogla naci iskustva u vezi ovih pilula, pa se pitam da li je moguce imati ovulaciju dok ih pijem( doktor je rekao da iskoristimo ova 3 mj za trudnocu)? I jos nesto, koristim ovulacijske testove od 15 marta i svi testovi su negativni 🙄 mens bila od 5og do 9og marta
    Ako neko zna nesto o svemu ovome.. hvala 🤗


    Koliko vam je oporavak trajao?

    Ruža

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.