Djete nezeli u vrtic

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mala25

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ovo mi je vec 3.put da svoju curku od 3god.sam upisala u vrtic.Vec 2tj.ide i svaki dan je sve gori i gor place tuzna je nece da jede ni da se igra,a jos najgore starija mi isto ide u vrtic i sa njom je u skupini sad je i ona pocela plakati i odbijat vrtic a ide vec 4god i bilo je sve super dok mladju nisam upisala.Dali da jos pricekam.Savjeti

  • mala25

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    mala25

    Ovo mi je vec 3.put da svoju curku od 3god.sam upisala u vrtic.Vec 2tj.ide i svaki dan je sve gori i gor place tuzna je nece da jede ni da se igra,a jos najgore starija mi isto ide u vrtic i sa njom je u skupini sad je i ona pocela plakati i odbijat vrtic a ide vec 4god i bilo je sve super dok mladju nisam upisala.Dali da jos pricekam.Savjeti


  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    mala25

    Ovo mi je vec 3.put da svoju curku od 3god.sam upisala u vrtic.Vec 2tj.ide i svaki dan je sve gori i gor place tuzna je nece da jede ni da se igra,a jos najgore starija mi isto ide u vrtic i sa njom je u skupini sad je i ona pocela plakati i odbijat vrtic a ide vec 4god i bilo je sve super dok mladju nisam upisala.Dali da jos pricekam.Savjeti


    Kakvo je vase ponasanje u tom prilagodnom razdoblju? 
    Oni jako prate nase reakcije i po njima budu jos “osjetljiviji”. 
    Mislim da ce vam tako bit svaki put i da to jednostavno treba proci. 
    Ovako samo bunite nju i sebe. Malo ide pa ne ,pa opet sve iznova. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.