Dječja kolica i opremq za novorođenče

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Antonella

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Nova sam na ovom Forumu i imam par pitanja te se nadam da ćete mi pomoći 😊
    Zanima me koju marku kolica bi mi preporučile, isplati li se kupiti kolica 3 u 1?
    Što ste sve od opreme za bebu odmah u početku kupile? Imate neke preporuke?
    Termin je u proljeće pa vjerojatno i to utječe na izbor kolica.
    Puno hvala unaprijed na pomoći❣

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Antonella

    Pozdrav svima,
    Nova sam na ovom Forumu i imam par pitanja te se nadam da ćete mi pomoći 😊
    Zanima me koju marku kolica bi mi preporučile, isplati li se kupiti kolica 3 u 1?
    Što ste sve od opreme za bebu odmah u početku kupile? Imate neke preporuke?
    Termin je u proljeće pa vjerojatno i to utječe na izbor kolica.
    Puno hvala unaprijed na pomoći❣


    Moj dječak je rođen u proljeće. Ja sam imala kolica 3u1. Nikad više. Kolica su bila vrh, no tada nisam razmišljala toliko o jajetu kao važnjoj stavki. Većinom su ta jaja iz tih setova, onak, lošije kvalitete. Samu košaru sam koristila do 5 mj bebine starosti, tad smo prešli na sportski dio, jer maleni više nije htio samo ležati, ovako je bio blago povišen pa je mogao gledat okolo. I taj dio smo koristili svega par mj pa sam kupila manja kolica, lagana za sklopit. Kolica 3u1 su većinom ogromna, ako imate manji auto, morat ćete ih rastavljat u 2-3 dijela da bi stala u gepek. Sad bi radije uložila u kvalitetno jaje, a kolica su mi manje važna. 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Od opreme na što točno misliš?
    Ja sam imala gnijezdo di je beba ležala, dobiveno na poklon, super stvar, ali nije nužna. Ali zato nekakva ležaljka/njihaljka je must have. Bez obzira što rađaš u proljeće, vreća za spavanje za tako male bebe je odlična stvar (2 kom 0-6 mj). Dojila sam, no nisam imala onaj famozni jastuk, nije bio potreban za to, ali bi ga u drugoj trudnoći nabavila za spavanje😁 Isto tako, ona šarena lježaljka sa raznim visećim igračkama je već od 2mj super bila. 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Adelita

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🙂
     Od jeseni ću postati mama, već neko vrijeme gledam kolica za bebe i izbor sam nekako suzila na Joie versatrax i Cybex Balios S Lux. Mame koje svoje bebače voze u tim kolicima molim da pomognu sa svojim iskustvima vožnje 😅 Koliko vidim po netu, oboja su tu negdje po specifikacijama, pa mi se samim time teško i odlučiti 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.