Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Valentina21021234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hey ovako imala sam odnos dan prije menstroacije i decko je svrsio u mene… Drugi dan isto tako i treci dan…menstroacija mi kasni….imam bolove u doljnjem djelu trbuha i u ledima ponekada mi se zavrti ali onako na trenutak..pa sada mene zanima dali postoji mogucnost da sam trudna ?

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Valentina21021234

    Hey ovako imala sam odnos dan prije menstroacije i decko je svrsio u mene… Drugi dan isto tako i treci dan…menstroacija mi kasni….imam bolove u doljnjem djelu trbuha i u ledima ponekada mi se zavrti ali onako na trenutak..pa sada mene zanima dali postoji mogucnost da sam trudna ?

    Kad je ovulacija bila? Napravi test? 

    [lilypie.com]

  • Valentina21021234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    25.2 je ovulacija bila…nisam jos radila test

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Valentina21021234

    25.2 je ovulacija bila…nisam jos radila test


    Napravi test i onda si mirna

    [lilypie.com]

  • binebi

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cure i zene drage…
    Prosli mjesec menstruacija je kasnila par dana, dosla tek 34.dan ciklusa.
    E sad, odnose sam imala 14.,15. i 16. dan iduceg ciklusa, tj.tocno u vrijeme ovulacije, ako cu racunati po regularnom rasporedu.
    Kontracepciju ne koristimo, vec metodu prekinutog s., pa sta bude-bude.
    Decko je zadnji put rekao da mu je malo “pobjeglo”…i prema regularnom rasporedu sad mi kasni jedan dan.
    Simptoma nikakvih.
    S obzirom na zadnje kasnjenje, nisam sigurna bih li uopce trebala 14., 15. i 16. dan smatrati plodnima, i postoji li uopce realna mogucnost trudnoce s tim njegovim “malo pobjeglo”?
    Nismo planirali, ali ne bi mi bilo ni mrsko, pa sam malo nestrpljiva 😁
    Unaprijed hvala!

  • Valentina21021234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moguce je znaci onda ostati ? 

  • Valentina21021234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Valentina21021234

    25.2 je ovulacija bila…nisam jos radila test

    Napravi test i onda si mirna


    Napravit cu moram malo pricekati imali smo odnos 9.3 ,10.3 mi trebala doci menstroacija ali spavali smo i 9.3 i druga 2 dana i svaki puta je svrsio u mene 

  • samysale91@outlook.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdrav kasnimi menz trebala sam, dobit 6ga ili 7 marta ali nema nista bolime ispod  trbuha i grudi i cesto mokrenje a zelim dete imam vec 2 a nikad vako  problema nisam imala lp ako moze neki odg

  • samysale91@outlook.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pardon imam vec dvje dece

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Moguće je i od toga malo ostati. Moguće je. Kalendari pretpostave ovulaciju, što ne znači da je tad i bila. Meni je kalendar rekao da je ovulacija bila 14dc,a bila je zapravo 20 dc. Spermici mogu preživjeti i do 72 sata, a jajna stanica do 24 sata… A ovulacija se događa u roku 48 sati od najviše razine lh, tako da je moguće sve. Napravite testove, izvadite betu, ili se naručite ginekologu

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.