Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • binebi

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Moguće je i od toga malo ostati. Moguće je. Kalendari pretpostave ovulaciju, što ne znači da je tad i bila. Meni je kalendar rekao da je ovulacija bila 14dc,a bila je zapravo 20 dc. Spermici mogu preživjeti i do 72 sata, a jajna stanica do 24 sata… A ovulacija se događa u roku 48 sati od najviše razine lh, tako da je moguće sve. Napravite testove, izvadite betu, ili se naručite ginekologu


    Hvala ❤

  • Teeea

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ovako, zadnju M sam imala od 24.2 do 28.2. Koja je bila oskudnija nego inace. 2.3 sam imala termin kod Hematologa jer mi po tijelu izlaze veliki hematoni sami od sebe. Dok mi je radila ultrazvuk stomaka rekla mi je “opaaa blizanci” ( inace zivom u njemacko) ja sam joj na to rekla molim, da bih mi ona pokazala dva prsta i rekla dvije bebe. ( mozda je mislila da ne razumijem ili nesta) bila sam u soku i nisam se snasla, kako da ju nesta vise pitam. Inace imam sestru blizanku. Isti taj dan sam napravila test koji je bio negativan. M trebam dobiti 22.3. Za sada mislim da nemam neke posebne simpotome, jedino sto mi je u zadnja dva muka, povracala sam bila ujutro prekjucer, i imam bijeli iscjedak bez mirisa. Decko i ja ne koristimo zastitu, ali nismo planirali jos djecu. Ne znam sta da radim, zvala sam dva ginekologa nitko me ne moze primiti jer su puni. Moram cekati po mj ipo dva. A doktorica opce prakse mi ne radi zbog korona virusa 🙄🙄
    Oprostite na dugom postu, i hvala 

  • lena2

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Drage moje. Pravila sam 3 testa za trudnocu i svi negativni. Prvi put radimo na bebi i malo smo napeti.
    Jos 2 dana mi je do menstruacije. 
    Ali vec buze vrijeme me bole grudi, glava i ponekad sam dosta umorna i pita mi jesti.
    Mislim da je malo previse da 3 puta test pogrijesi
    Dali ste imale slicna iskustva

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.