Da li je moguce da sam trudna?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bambi80

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Inace imam redovite cikluse.  Prosli mjesec sam prerano dobila menstruaciju 14.08 i bila sam toliko zivcana i agresivna da sam mislila da ludim. a mjesec prije 22.07. Danas je 11.09 i uzasno sam placljiva, tjeskobna, nspuhan stomak, otekle grudi, pojacan iscjedak.  Juce sam pravila test i negativan je.  Po svemu ovome da li je moguce da sam ipak trudna? Da li je netko imao slicna iskustva?  Hvala :)

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    ja miskim da imas pms. A sad zasto si dobila mjesecnicu nakon 20 dana ne znam..zna se ljeti to malo zbog vrucine poremetiti.

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.