Cijepivo protiv preumokoka?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav, 
    Imam bebu od 10 mj koja je pokupila pneumokoknu sepsu, sad smo jos na 2 antibiotika koje prima intravenozno, dr. nas savjetuje da ju cjepimo protiv pneumokoka, sto sam i sama htjela. Ima li netko iskustva sa cjepivom

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Nadam se da je s bebom sad sve u redu.Ja sam zbog straha od istog odlucila cijepiti sina protiv pneumokoka a kako su mu u medjuvremenu dijagnosticirali autoimunu neutropeniju to mi je bio definitivan razlog za cijepljenje koje je proslo bez vecih problema, gotovo kao i 6 u 1 koja je bio primio do tada, jedino je lokalna oteklina bila malo veca.U svakom slucaju, podrzavam.



  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Nadam se da je s bebom sad sve u redu.Ja sam zbog straha od istog odlucila cijepiti sina protiv pneumokoka a kako su mu u medjuvremenu dijagnosticirali autoimunu neutropeniju to mi je bio definitivan razlog za cijepljenje koje je proslo bez vecih problema, gotovo kao i 6 u 1 koja je bio primio do tada, jedino je lokalna oteklina bila malo veca.U svakom slucaju, podrzavam.

    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?
    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Pixii

    LlamaFace

    Nadam se da je s bebom sad sve u redu.Ja sam zbog straha od istog odlucila cijepiti sina protiv pneumokoka a kako su mu u medjuvremenu dijagnosticirali autoimunu neutropeniju to mi je bio definitivan razlog za cijepljenje koje je proslo bez vecih problema, gotovo kao i 6 u 1 koja je bio primio do tada, jedino je lokalna oteklina bila malo veca.U svakom slucaju, podrzavam.
    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?
    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice

    Oko 500 kn jedna doza

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?

    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice

    Prevenar 13 je primio, prvu dozu s 8 a drugu s 10 mjeseci. Mi nismo platili nista,  ne znam jel to s obzirom na njegovu dijagnozu (neutropeniju) ili je i inace besplatno kod nas.



  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?

    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice
    Prevenar 13 je primio, prvu dozu s 8 a drugu s 10 mjeseci. Mi nismo platili nista, ne znam jel to s obzirom na njegovu dijagnozu (neutropeniju) ili je i inace besplatno kod nas.

    Llamaface ... Samo da te pozdravim.....kako ste vas 2?

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Heej, LittleG, bas sam nekidan iskopala staru grupu da vidim jel ima sta novog, al bas je rip 😂 jeste jos na fejsu?mi smo super, samo su noci postale nesto burnije u zadnje vrijeme,izgleda mu izbija 6 zubi odjednom 😶 a vi? 



  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    I mi smo dobro.... Evo na FB dijelimo iskustva... 2 klokanice naše su ovih dana ponovno postale mame... Daj pridruži se

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Kak vas nadjem?ne kontam se jos bas najbolje, nemam vremena ceprkat 



  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Ljetne klokanice 2017...tražiti će te neke podatke da te identificiraju naše admin... Ja najavim da dolaziš

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.