Cijepivo protiv preumokoka?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav, 
    Imam bebu od 10 mj koja je pokupila pneumokoknu sepsu, sad smo jos na 2 antibiotika koje prima intravenozno, dr. nas savjetuje da ju cjepimo protiv pneumokoka, sto sam i sama htjela. Ima li netko iskustva sa cjepivom

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Nadam se da je s bebom sad sve u redu.Ja sam zbog straha od istog odlucila cijepiti sina protiv pneumokoka a kako su mu u medjuvremenu dijagnosticirali autoimunu neutropeniju to mi je bio definitivan razlog za cijepljenje koje je proslo bez vecih problema, gotovo kao i 6 u 1 koja je bio primio do tada, jedino je lokalna oteklina bila malo veca.U svakom slucaju, podrzavam.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Nadam se da je s bebom sad sve u redu.Ja sam zbog straha od istog odlucila cijepiti sina protiv pneumokoka a kako su mu u medjuvremenu dijagnosticirali autoimunu neutropeniju to mi je bio definitivan razlog za cijepljenje koje je proslo bez vecih problema, gotovo kao i 6 u 1 koja je bio primio do tada, jedino je lokalna oteklina bila malo veca.U svakom slucaju, podrzavam.


    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?
    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Pixii

    LlamaFace

    Nadam se da je s bebom sad sve u redu.Ja sam zbog straha od istog odlucila cijepiti sina protiv pneumokoka a kako su mu u medjuvremenu dijagnosticirali autoimunu neutropeniju to mi je bio definitivan razlog za cijepljenje koje je proslo bez vecih problema, gotovo kao i 6 u 1 koja je bio primio do tada, jedino je lokalna oteklina bila malo veca.U svakom slucaju, podrzavam.

    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?
    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice


    Oko 500 kn jedna doza

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?

    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice


    Prevenar 13 je primio, prvu dozu s 8 a drugu s 10 mjeseci. Mi nismo platili nista,  ne znam jel to s obzirom na njegovu dijagnozu (neutropeniju) ili je i inace besplatno kod nas.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    S kojim je cijepivom cijepljen i u kojoj dobi?

    Citala sam da ce vjerojatno prevenar 13 biti uvrsten u kalendar cijepljenja od 2019, zanima me koja mu je cijena? Htjela bi prije zime pocijepiti klince jer su krenuli u jaslice

    Prevenar 13 je primio, prvu dozu s 8 a drugu s 10 mjeseci. Mi nismo platili nista, ne znam jel to s obzirom na njegovu dijagnozu (neutropeniju) ili je i inace besplatno kod nas.


    Llamaface … Samo da te pozdravim…..kako ste vas 2?

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Heej, LittleG, bas sam nekidan iskopala staru grupu da vidim jel ima sta novog, al bas je rip 😂 jeste jos na fejsu?mi smo super, samo su noci postale nesto burnije u zadnje vrijeme,izgleda mu izbija 6 zubi odjednom 😶 a vi? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    I mi smo dobro…. Evo na FB dijelimo iskustva… 2 klokanice naše su ovih dana ponovno postale mame… Daj pridruži se

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Kak vas nadjem?ne kontam se jos bas najbolje, nemam vremena ceprkat 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Ljetne klokanice 2017…tražiti će te neke podatke da te identificiraju naše admin… Ja najavim da dolaziš

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.