'Do 4. mjeseca Matej je sedam puta boravio u bolnici i bio na operaciji'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ovo je prestrašno za čitati a kamoli iskusiti Draga, drago mi je da ste bolje i da je sada sve u redu, stvarno ste prošli pakao ali evo izvukli ste se i prave ste hrabrice i ti i Matej a i ostatak obitelji.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Pravi borci.. Mama veliki hug, svaka čast ja sam se naježila čitajući samo.. Matej je pravi borac, i svi skupa su premedeni <3

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Uff…Rasplakala sam se citajuci….Bas ste borci I neka vam je sa srecom…Lavic hrabri 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    renata


    Ovo je prestrašno za čitati a kamoli iskusiti Draga, drago mi je da ste bolje i da je sada sve u redu, stvarno ste prošli pakao ali evo izvukli ste se i prave ste hrabrice i ti i Matej a i ostatak obitelji.

    Hvala mame..  Punoo

    DOCKY

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Hvala svima na pomoci,  podrsci.. Ljepoj rjeci…  Puno je znacilo… I znaci.. 

    DOCKY

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Draga stvarno ste borci.Želim vam svu sreću u daljnjem odrastanju! Puno pusa Mateju

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Pravi mali borac… ma ne mali, nego veliki borac!!! Srce mi se stegnulo kad sam čitala, ali mi je drago da ide na bolje… Bravo i samo hrabro naprijed 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ajme, kako težak početak. Jedva sam pročitala, suza suzu stiže. Sretno malom mišu i vama svima, pusa!

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Žao mi je da ste sve to morali proći..Ne mogu ni zamislit kako vam je teško bilo. Matej je presladak, prava mala hrabrica!   Držite se i sretno dalje!

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Prestrašno!!!  Želim vam svu sreću svijeta i jedan ogroman BRAVO svima na hrabrosti,strpljenju…ma na svemu!!! Sretno 

    5ra ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.