Bolovi u leđima nakon poroda

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • psabljic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame.
    Dva mjeseca od poroda imam strasne bolove u ledima koji si nastupili odmah nakon poroda. Vec dva mjeseca bol se nije smanjila, ne mogu ustati iz kreveta, uspraviti se bez pomoci ruke, ne mogu se okrenuti i krevetu, ne mogu podici svoje dijete, u pocetku sam od bolova padala na koljena, jednostavno me toliko presijece da se ne mogu zadrzati na nogama vec padam na koljena, bol je toliko ostra i jaka i konstantno seta, nekad me boli u donjem dijelu leda pa bol seta prema gore od prilike gdje je zavrsetak pluca, pa malo proseta do prednjeg dijela pluca, najmanji nagli pokret mene boli. Zanima me je li koja od vas imala slican problem i kako ste ga rijesile, ovo je vec prevazislo svaku granicu, ne mogu vise normalno funkcionirati i zivjeti, ne smijem se nimalo sagnuti u kraljeznici odmah boli, nimalo u smislu da ne mogu normalno ruke oprati, znaci ni taj najmanji nagib kraljeznice prema naprijed ne mogu napraviti vec se savijem u koljenima u polucucanj i tako perem ruke. Za svaku radnju sto zelim napraviti treba mi oslonac barem jedne ruke. Doktor kaze proci c samo od sebe. Molim vas zene ako je koja imala slican problem neka ga podijeli samnom jer cu izluditi vise.

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Rodila sam u 3 mjesecu prošle godine.
    Neizdrživi ali kad ja kažem neizdrživi bolovi u leđima onda to stvarno jesu, su se javili treći dan od poroda i trajali mjesec dana. Ja sam bila  u očaju.
    Nakon toga su počeli sasvim polagano opadati, da bi evo tek do prije dva mjeseca postalo ajmo reći bolje.
    Pretpostavljam da je meni bilo od epidurala, jesi li ga ti primila?
    Izdrži, zaista će proći, znam kako ti je tesko i bolno, držim fige✊🙏.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • jeca5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    psabljic

    Drage mame.
    Dva mjeseca od poroda imam strasne bolove u ledima koji si nastupili odmah nakon poroda. Vec dva mjeseca bol se nije smanjila, ne mogu ustati iz kreveta, uspraviti se bez pomoci ruke, ne mogu se okrenuti i krevetu, ne mogu podici svoje dijete, u pocetku sam od bolova padala na koljena, jednostavno me toliko presijece da se ne mogu zadrzati na nogama vec padam na koljena, bol je toliko ostra i jaka i konstantno seta, nekad me boli u donjem dijelu leda pa bol seta prema gore od prilike gdje je zavrsetak pluca, pa malo proseta do prednjeg dijela pluca, najmanji nagli pokret mene boli. Zanima me je li koja od vas imala slican problem i kako ste ga rijesile, ovo je vec prevazislo svaku granicu, ne mogu vise normalno funkcionirati i zivjeti, ne smijem se nimalo sagnuti u kraljeznici odmah boli, nimalo u smislu da ne mogu normalno ruke oprati, znaci ni taj najmanji nagib kraljeznice prema naprijed ne mogu napraviti vec se savijem u koljenima u polucucanj i tako perem ruke. Za svaku radnju sto zelim napraviti treba mi oslonac barem jedne ruke. Doktor kaze proci c samo od sebe. Molim vas zene ako je koja imala slican problem neka ga podijeli samnom jer cu izluditi vise.


    Sve isto mi se trenutno dogada i evo 6 mjeseci je proslo od poroda,prva 2mj sam bila na stakama,sad mi je puno bolje ali i dalje se nemogu sagnuti,stajati i hodati dugo..a isto mi kazu proci ce.Predugo mi vec traje,svaki dan vjezbam.kako je tebi sve proslo?moze bilo kakav savjet?

  • mico

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    psabljic

    Drage mame.
    Dva mjeseca od poroda imam strasne bolove u ledima koji si nastupili odmah nakon poroda. Vec dva mjeseca bol se nije smanjila, ne mogu ustati iz kreveta, uspraviti se bez pomoci ruke, ne mogu se okrenuti i krevetu, ne mogu podici svoje dijete, u pocetku sam od bolova padala na koljena, jednostavno me toliko presijece da se ne mogu zadrzati na nogama vec padam na koljena, bol je toliko ostra i jaka i konstantno seta, nekad me boli u donjem dijelu leda pa bol seta prema gore od prilike gdje je zavrsetak pluca, pa malo proseta do prednjeg dijela pluca, najmanji nagli pokret mene boli. Zanima me je li koja od vas imala slican problem i kako ste ga rijesile, ovo je vec prevazislo svaku granicu, ne mogu vise normalno funkcionirati i zivjeti, ne smijem se nimalo sagnuti u kraljeznici odmah boli, nimalo u smislu da ne mogu normalno ruke oprati, znaci ni taj najmanji nagib kraljeznice prema naprijed ne mogu napraviti vec se savijem u koljenima u polucucanj i tako perem ruke. Za svaku radnju sto zelim napraviti treba mi oslonac barem jedne ruke. Doktor kaze proci c samo od sebe. Molim vas zene ako je koja imala slican problem neka ga podijeli samnom jer cu izluditi vise.


    Pozdrav, procitala sam sta ste sve napisali i imam sve iste stvari i da vas pitam, kako ste sada 
    Dal ste rijesili problem i kako
    Bolovi su nepodnosljivi

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.