Bebe vježbači

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Da da,jer oni se moraju sami iz bocnog polocaja naucit sjedit,mi to sad vjezbamo,posjedanje iz bocnog i trbusnog polozaja..javi sta su ti rekli.. i.mi sutra imamo vjezbe.. 🙂 i isto hodalice nikako niti stavit djete kao da hoda,hopsa dok ga drzis 😐😐

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ma da? Ajbt :Sznaci samo lezanje i lezanje? 

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Da,mislim.mozes ti djete drzat u krilu,ali ruku ispod guze i dignut,tako da ne sjedi.. 🙂 moj je na trbuhu stalno 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ja ne znam al moj se voli okretat na trbuh al ne voli bit, odma mlati nogama ko riba na suhom je i place,al zato kadtreba spavat,spava na trbuhu :D

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Samo forsiraj trbuh,tako si jacaju misice za posjedanje.. 🙂 kad idete na vjezbice?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    U 1, bas me zanima kakve ce sad vjezbice bit :D jeste vi bili?

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Da,i pitaj za sjedenje,bas me zanima ata ce reci..mi imamo.u 13:30 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Hej,jeste vjezbali?kako je proslo i sta ste radili? Mi smo dosli u 13:20 i cekali do 14:40,jer su nesto zbrljali sa terminima,vjezbali smo 10min i poceo se derer,vec je bio preumoran i nismo nista napravili.. 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Mi smo usli u 1:05 izisli u 1:10 -.- toliko nase vjezbe traju. Sve iste vjezbe kao prije s time da nikako u polu sjedeci polpzaj ni sjedeci dok se sam ne digne a hranit ga u jajetu :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Bit cu ja tam dugo, jel je rekla kad krene hodat onda cemo ispravljat noge :(

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.