Bebe vježbači

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    I da ja sam.malo citala,bebe koje.nemaju hipertonus se kasnije pocnu okretat,zavisi od djeteta.. a pogotovo t-l.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Vidis ja sam se tu zajebala, prvo voce, pa sad nece povrcu ni prismrdit :D zakamuflirat cu mu ja to nekako :D moj se s mj okreto s trbuha na leda zbog tog jakog tonusa, nije nikako bio stabilan na trbuhu, sad je stabilan,drzi lijepo glavi, ali je poceo guzu dizat u zrak i oslanjat se na koljena i odma me tu fizijatrica da to ne smije bla bla bla, aja si mislila vapjda beba zna sta hoce :Dak oce dizat guzu nek dize :D  i moj ajmo rec dobro odspava, od 8-9 do 3-4 pa imamo malo tulum po sobi,pa onda opet 5 do nekih 7 i tad papamo :D mi ne papamo po noci vise, vi? Jel mu dajete vode il caja sad kad je vruce? Sad spava samo na trbuhu, nikak drugacije :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    E,vidis to je i.moj radio sa 4mj,dizao je guzu u zrak,i onda su mi rekli da mu samo stavim dlan na guzu da mu nije u zraku..tako da mislim da malo.pretjeruju dokt.s tim da ti beba kasni..a mi spavamo.od 8-1,2 onda papamo,pa do 4-5 i opet papanje i do 7,8 spava.. mi kombiniramo AD i cicu 🙂 da i moj dok se nije okretao sa trbuha na leđa je spavao samo na trbuhu,i tad je znao spavat od 8-5😂 sad se stalno okrece.. 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ajoj znac cim se krene full okretat simtam bit ce nespavanja :D kak spava prek dana?

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Haha da,moj se sinoc od 8-9:30 stalno okretao 😂😂a prek dana nam.je spavanje od 10-11:30 nekad.manje,nekad vise.. i popodne od 3-4, zavisi kako.je spavao noc i.kad se probudio..a tvoj?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Moj ne moze izdrazt vise od 2 sata u komadu, svakih ajmo rec sat i pol 2 spavanje kojih pol sata,20 min, i jedno popodnevno od 3-4 sata nekad od 2-5,6 nekad od 1-4,5 a zadnja dva dana spava od 11-3 :S ja mu sam dajem kasicu obrok izmedu 10-11, i navecer rizolino, stime da mi jede svaka 4 sata :S

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Pa super ti spava prek dana,mi smo jos na kasicama par zlicica,privikavamo se..uglavnom moj moraa spavat minimalno 3h prek dana 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Moj popapa cijelu kasicu 190g i dobije 100 ml caja ili vode i on bi jos :D moj je pravi jelac :D a zat je i buca :D koliko tvoj ima kila ak se smije znat?

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Sad je u pol 11 popapao bebivita mijesano voce (ananas,banana, naranca,jabuka) cijelu :D on bi jos :DD frutek mi je skuplji pa kupujem bebivitu :S

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    E bas voli papat,neka to je super samosamo da tako.i ostane 🙂 i.moj papa sve sto.mu dam,ali mi si kuhamo kasice 🙂 moj se rodio sa 3030,49cm,na.kontroli sa 5mj je imao 6300 i 65cm 🙂 a tvoj? I vodu,caj.nista ne zeli 😐 vodu jedva,nesto.malo..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.