Bebe vježbači

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Moj se rodio 2700 g 48 cm, na kontroli s 5. Mj imao je 7 kg i 65 cm, sad mislim da ima negdje 8 kg :Dvse ne znam koji broj da mu kupim robice :S sad smo na 68 al mu je vec nekak naknap,kako kuhate kasice? Ja cekam 6. Mj. Da mogu ubacit kekse pa da radim sama u blenderu,keksi, voda, i sta imam od voca :S

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Velika beba je sad,ma samo.neka oni rastu i papaju..a da to s velicinama je bas zeznuto,a  74 je sigurno malo veliko..a bude jos malo 🙂 nama su rekli da jednu namirnicu 3 dana papamo i uvijek.prije podne u slucaju alergijske reakcije da znamo na sta je,a onda kad proba pojedinacno da mozemo.miksat skupa.. 🙂 skuham mrkvu i stapnim.mikserom napravim.kasicu,isto i jabuku..sutra cemo rizine pahuljice i jabuku papat 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    A,ti vec sad mozes miksat sama,kad ti vec jede kasice..🙂vocne,povrtnebi zitarice 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Baa cu si sutra ic kupit blender jel nemam doma nista za miksanje i sama miksat,neg da kupujem svaki cas kasice :S nasla sam od delimana blender 199 kn:D

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ma da svakako ti je bolje i zdravije za bebu,a ako negdje moras ici kupis kasicu.. 🙂ma da to je super stvar,i stapni mikser super radi.kasice,ja sam svoj platila ,270kn i ima svoju posudicu..a kako ga hranis,na rukama ti je? 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ne ne,na krevet/trosjrd, naleda jastuk da ga podignem malo, jednom rukom ga drzim jel se nakrivi i pada na stranu a drugom hranim :) ti?

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Da meni je u krilu,ne sjedi,u nekom.polu lezecem polozaju je,s drugom ga hranim,jer su.nam rekli.nikakvo sjedenje,niti posjedanje..🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Ma da?? Ja svog vec stavim da mi sjedi u krilu,dok ga kupam u kadici, jel kao s6. Smije sjedit pa je blizu vec:S

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Nama su rekli da ne,i da ga nikako ne stavljamo.sjedit pa sa strane stavit jastuke,jer njihova kralježnica nije spremna.na to,dok se sam ne posjedne nema.nikakvog sjedenja.. a ja se nadala da cu ga za 6mj moci stavit u hranilicu.. 😐 ali dobro i ovakvo hranjenje nam ide.. 🙂 a mi kad ga kupamo imamo kao.sjedalicu koju stavimo.u kadicu,ali ne sjedi u.njoj nego vise lezi 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    O boze, bas cu sutra pitat sestru na vjezbama za sjedenje….

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.