Beba sa down sindromom

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miki42

    Miki42

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Drage mame!

    Možda je ovo malo teška tema, ali stvarno sam osjetilila potrebu da svoje osjećaje podijelim ovdje. U 33tj. sam trudnoće i nosim curkicu sa down sindromom. Ja i suprug znamo  već duže vrijeme i već smo se prilagodili na novonastalu situaciju. Znamo da će biti teško, 10 puta, 100 puta teže nego sa prvim djetetom ali ipak je ona naše dijete, naša krv i naše malo stvorenje! Zamolila bih da mi se jave roditelji sa istom situcijom da malo podijelimo iskustva. Nekako sad pri kraju me već polako počela hvatat panika i muče me neke promjene raspoloženja. Usto, naša curica ima duodenalnu stenozu želuca i dvanaesnika pa će po rođenju morat na operaciju. Surfanjem po netu naišli smo na šture informacije o toj malforaciji pa bi zamolila da mi se jave roditelji koji su imali takvo iskustvo.
    Sve sam to nekako išla na dugo i široko ali evo, poneslo me:)))

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    draga Mlkl nemam takvog iskustva ali evo da malo prokomentiram. mislim da se nemaš čega bojati, bilo bi dobro da se odmah javiš u njihovu udrugu jer koliko sam imala prilike vidjet prekrasna je i mislim da će ti pomoći. a što se tiče trudnoće i promjena raspoloženja to valjda mora biti u svakoj. samo hrabro naprijed i raduj se svojoj curici jer ćeš je voljet na jako poseban način vidjet ćeš.. sretno

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Osobno nemam djete s Down sindromom, ali ima ga moja sestricna koja je ujedno i voditeljica udruge za sindrom Down Međimurske zupanije…Mislim da bi te mogli slobodno porazgovarat s njom o svemu… Ona je prolazila teska razdoblja ali sve je to stavila iza sebe i krenula se boriti za svoju malecku… i eto danas je i voditeljica Udruge i cilj joj je osnivanje Regionalnog centra za djecu s posebnim potrebama koji bi pokrivao tri županije - Međimursku, Varaždinsku i Koprivničko-križevačku. Trudi se, bori se i voljna je pomoc koliko moze… pa eto ako trebate kontakt samo mi se javite

  • Avatar Miki42

    Miki42

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Draga Hubertice, napokon sam smogla snage da ti se javim. Hvala ti na ponuđenoj pomoći,ali… Naša curica je sada anđeo…

  • Avatar Ina16

    Ina16

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Miki, moja sućut :(  nek vam utjeha bude prvo zdravo dijete i sljedeće koje će doći :). Mali anđeo uživao je 9 mjeseci sa svojom mamom u trbuhu, a sad je na boljem mjestu..

    Život je lijep!

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Moja sućut…

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    ni meni nije poznato to malo me potreslo to kako si sve napisala..i usrecilo i rastuzilo,sve u isto vrijeme…to je vasa beba i te bebe ili ta djeca se razlikuju od drugih a znas zbog cega..zbog nesebicnog davanja ljubavi roditeljima,te bebe se posebno vole..i svako treba postupati kao ti i tvoj muz..ja vam zelim svu srecu ..a taj mali andjeo ce vam pruziti more ljubavi…

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    nisam vidjela zadnje komentare..zao mi je :((

  • didi82

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Draga mama Miki42, trenutno sam u situaciji u kojoj ste vi bili prije 5 godina, za mjesec dana trebam roditi i beba ima istu dijagnozu + vsd defekt na srcu… možete li mi se javiti…

  • stefy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Draga didi82,eto i ja sam prije 2 god saznala da moja beba ima Dawn sindrom .Odlučili smo zadržati trudnoću i do poroda je bilo preteško.Ali kad sam ga primila vise nikada radi njega nisam suzu ispustila.Obožavamo ga ,stariji brat pogotovo.Ima 2,5 g.puno radimo vježbe .Hoda na veliko ,ponešto priča Samo hrabro i sretno.Imam fejs Šukec Štefica ,možeš ga vidjeti,i javi se,pozzzz😍

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.