Beba dugo spava

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slavujka

    Slavujka

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim mamama!
    Imam bebu od 7 tjedana koja mi unazad dvije noći spava jako dugo u komadu. Sinoć je spavala od 22h do 8h i nijednom se nije probudila ni za hranjenje. Inace dobiva uredno na tezini i do sada je cesto papala kroz dan.
    Do prije dva dana mi se budila svakih par sati za hranjenje pa mi je ovo šok. Da baš odvali 10 sati u komadu tako mala beba… Na adaptiranom je mlijeku od rođenja.
    Da li ste imale takve bebe spavalice ili se ja trebam zabrinuti?

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Pusti je da spava, 7 tjedana je skoro 2 mjeseca, ako dobiva fino na tezini, nema problema. Uzivaj u tome, cuvaj tu noc kako god znas, koliko hrana toliko je i san bitan za razvoj…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Mame 💗 koje su po vama najbolje jednokratne pelene koji proizvođač kupujete 

    [tickerfactory.com]

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ja imam blizance od mjesec dana ,receno mi je da ako prodje vise od tri sata da ih obavezno moram buditi za jest

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.