Baby nest / baby gnjezdo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tratinčica25

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozz! 

    Da li je tko kupio/koristio i kakva su iskustva s baby nestom/ baby gnjezdo?   Hvala.

  • tratinčica25

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozz! 

    Da li je tko kupio/koristio i kakva su iskustva s baby nestom/ baby gnjezdo?   Hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu
    Ja imam od Dada&rocco i prezadovoljna sam, od početka mi spava u tome, lijepo ga okrenem na bok i super je. Kad smo izašli iz bolnice bio mi je malo žut pa sam ga u tome sunčala na prozoru 😁
    Ovih dana moram mu ga maknuti za spavanje jer ga je popunio, ali će služiti za odmor na krevetu/kauču kad mu odvežem dno.
    Sunčanje
    Sunčanje
    Spavanje
    Spavanje
  • tratinčica25

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja bih također uzela jer imam psa i ne mogu stavljat bebu svugdje..Mislim da je bar malo zaštićenije ako recimo stavim ga u tome na kauč?   Koliko ste dugo koristili baby nest?  

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu
    Ja san isto uzeia dada&rocco..i mislim da ce mi koristit..
    Ja san isto uzeia dada&rocco..i mislim da ce mi koristit..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

     Mi smo uzeli od luxury-a, odlicno izgleda i moze se koristiti do 9mj. Sad cekamo malenu da ga isprobamo. 😀

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    lijepa su mi, ali neću uzet jer mi se čini da ih prekratko koriste. evo vidim da Cokica veli da je već prerastao za spavanje, a u tickeru vidim da dječak ima 2 mj. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Ipak još spava u gnijezdu, odvezala sam dno 😁
    A ne znam više kupovat ili ne, iako ja mislim da sam ga već do sad dosta iskoristila i da mi se isplatilo. Možda neku jeftiniju verziju ako ima, dada&rocco su skupi.
    Ovaj što je Palcica stavila mi izgleda širi pa se možda i duže koristi. Ja sam htjela baš da mi bude uži tako da kad ga stavim na bok da mi se ne može vrtiti. 

  • tratinčica25

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    A šta je s onim da se dijete može zagušiti ako je jako stisnuto, odnosno-dosta mama priča da čak ne valja niti ogradu uzeti sa svih strana zatvorenu. Laž? 

    Ne znam dal bi dijete pustila da spava u tome cijelo vrijeme?  A navodno i da doktori kažu da je za bebinu kičmu najbolje tvrda podloga tj. madrac.
    E&M imaju gnjezda po 380 kn, a didaktik za 220 kn. 

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Meni su isto lijepa, ali sam cula puno negativnih strana. U nekim zemljama su cak zabranili prodaju. Savjetovala sam se s pedijatricom i na kraju odustala od kupnje. Ona je izricito preporucila spavanje na ravnom madracu prva dva tri mjeseca na boku, kasnije na ledima, bez ikakvih igracaka i ogradica oko bebe. Kaze da su gnijezda opasan i nepotreban hit. Evo jedan korisan clanak ako niste upoznate.
     https://net.hr/zena/roditeljstvo/imate-li-i-vi-ovaj-opasan-jastuk-za-bebe-povlace-se-djecja-gnijezda-zbog-opasnosti-od-gusenja/ [net.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.