8 stvari koje su roditelji u 1980-ima dopuštali djeci

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Vera1984

Broj poruka: 57

Prijavi adminu

Glupost. Mimo autosjedalica i ostajanja samih u kući prije recimo 7,8 godina, ja namjeravam pustit djeci da žive svoj zivot u veselju a ne u vječnom strahu od nečega. Čuj, da ne pije iz pipe vodu ako je ispravna! 

Ugolina

Broj poruka: 4926

Prijavi adminu

I ja pijem iz slaufa u vrtu pa nisam jos crkla

[lilypie.com]

[daisypath.com]

Broj poruka: 870

Prijavi adminu

Sve navedeno cu i ja sutra dopustat djeci. Osim bas ovoga da ostaju sami i pripremaju jest u nekoj ranoj dobi. Djeca zasluzuju bezbrizno djetinjstvo i nek se jacaju, uce, padaju, pa nisu od stakla ili secera kako vecina roditelja danas misli. Ne daj boze da dijete kihne odma ga vuku po doktorima. I mi smo bili bosi po kisi, igrali se u blatu da ne kazem jeli travu pa evo zivim i dalje! 

Sve mogu u Onome koji me jača <3

• balkanđija

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

OVE NAVEDENE STVARI SU NORMALNE STVARI KOJA DJECA RADE JA OD 11 GODINA TO RADIM SVAKODNEVNO….ZAVARALI STE SE JAKO 

• balkanđija

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

balkanđija

OVE NAVEDENE STVARI SE JOŠ UVIJEK RADE. SVAKODNEVNO

• Lucija2004

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

To je moja mama radila meni i njezini roditelji njoj,i u opće se ne bunim zbog toga jer je ona ispala SAVRSENO,sve zna od pripreme jela ,uređivanja pa do cuvanja beba i jos mnogo vise toga,prava zena,a takva zelim i ja bit!To je sve glupost,ja sam svoju 1. sestru cuvala sa 5 g.,a drugu sa 11 i nista im nije.Mene je mama svugdje pustala i sad vise znam.

• Semiramida

Broj poruka: 4

Prijavi adminu

To je normalan odgoj djece, jako mi je drago Balkanđija ako je tako kako kažeš da to roditelji i sada rade, daj Bože jer će se djeca razviti u samostalne i zdrave ljude…. a i mi smo dobro ispali po tom modelu….!  Danas nažalost mladi roditelji su zbunjeni bombardirani svim i svačim, a sve što treba je slušati svoje mame i bake….. topla voda je davno izmišljena kao i odgoj djece…… imaš inskinkt svaka žena ga ima kad postane majka, kao što svaka životinja zna brinuti o mladučadi…. a mi bi izmišljali čudesa i odgajali poluidiote nesamostalne, koji do škole jedu kašice, ne znaju sami ništa osim blenuti u Tv , a do kada nose pelene bolje da ne govorim…..

• Eddy1973

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Ne kažem da kod ovih novih odgojnih mjera nema i dobrih strana ali ne možeš ni djete stalno držati pod staklenim zvonom. Pretjerivanjem praviš od njih idiote koji su nesposobni brinuti se o sebi a najgore što onda i oni od svoje djece prave još veće idiote. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.