7 ili 12 tjedan, molim savjet 🤔

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame, ne znam koga vise da pitam pa se nadam da netko od vas zna u cemu se radi.. Zadnju menstruaciju sam imala 15.11.2019 i trajala je do 18.11.2019, u 12. Mjesecu uopce nisam imala, napravila sam test oko 10.1.2020 i bio je pozitivan, narucila sam se bila na pregled kod podobnika i trebala sam ici 3.2. i oni su mi preko telefona odmah izračunali da sam trudna 9 tjedana, na kraju 3.2.sam otisla umjesto kod podobnika otisla sam kod predrag djuric jer je svekrva tako htjela, e on je rekao da sam trudna 6 tjedana, srce kuca, plod se vidi, ali on tvrdi da sam ja morala imati i 12.mjesecu da sam mozda zaboravila.. Ali nisam.. Sad me zanima da li je moguće da je DR. Pogriješio ili o cemu se radi jer nikakve upale niti nista nisam imala.. Plod je velik 9 mm i trudna sam navodno 6tj i 6 dana.. Molim za savjet jer mi je prva trudnoća pa se ne razumijem hvala unaprijed :)

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Moguce da je doslo do hormonalnog dizbalansa pa nije bilo ovulacije u 12.mj, a posljedica toga je i izostanak menstruacije. Bitno da je s plodom sve u redu i da se normalno razvija. U svakom slucaju mozes otici po drugo misljenje i slusaj sebe ne svekrvu. Podobnik bi ipak bio bolji izbor. Sretno i cestitam. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Najvjerojatnije ti je ciklus trajao od 18.11. i bila ti je kasna ovulacija. Da si dobila mengu, dosla bi ti tek polovicom sijecnja. Vidjet ces…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.