Ovo su znakovi koji pokazuju da imaš najboljeg supruga na svijetu

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ŠefikDžaferović990

    ŠefikDžaferović990

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hello friends, my name is Sefik Dzaferovic. I am from Sarajevo. I'm here to spread the good news to the needy. I was depressed when my wife left me for another man because I asked to quit my job because I had cancer and I snapped. She only took away my daughter, so my only option was to die, I tried to call her, but she ignored me, I texted her and she suddenly answered and told me to stop calling or sending her again, so one day I would contact with a friend of mine on Facebook and I explained everything to him and he also told me that he had the same problems before that, he introduced me to a wizard called Doctor osagiede, he sent me his personal email and I contacted him via and he answered me quickly I explained his problems to him and he told me not to worry that he did it for so many people I never believed in magic but I was fooled to try and convince him 24 hours to cast spell and cure me of cancer and find me a better job and all of a sudden he sent me medication for my illness, I only took it for 2 days and I was free. The next day I didn't believe my eyes, someone knocked on my door and I didn't expect anyone that day, all of a sudden it was my wife crying and I couldn't stand it, I prayed and asked for forgiveness, I immediately received a call from my company in which I worked for years and was promoted to director of a US based paragon company, please help me thank Dr. osagiede for restoring all that I have lost before,

  • Avatar ŠefikDžaferović990

    ŠefikDžaferović990

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav prijatelji, moje ime je Šefik Džaferović. Ja sam iz Sarajeva. Ovdje sam da širim dobre vijesti potrebitima. Bila sam depresivna kada me je supruga ostavila zbog drugog muškarca, jer sam tražila da prestanem s radom jer sam imala rak i ja sam pukla. Oduzela mi je jedinu kćer, pa mi je jedina opcija bila da umrem, pokušala sam je nazvati, ali ignorisala me, poslala sam joj tekstualne poruke i odjednom mi je odgovorila i rekla da je više ne zovem ili šaljem, pa ću jednog dana stupiti u kontakt sa moj prijatelj na Facebooku i objasnio sam mu svašta, a rekao mi je i da je imao iste probleme i prije toga, upoznao me sa čarobnjakom zvanim Doktor osagiede, poslao mi je svoj lični e-mail i kontaktirao sam ga putem a on mi je brzo odgovorio objasnio sam mu svoje probleme i rekao mi je da se ne brinem da je to učinio za toliko mnogo ljudi koji nikada nisam vjerovao u čaroliju, ali prevario sam se da bih ga pokušao uvjeravao me 24 sata da baci čaroliju i izliječi me od raka i nađi mi bolji posao i odjednom mi je poslao lijekove za svoju bolest, uzeo sam ga samo 2 dana i bio sam slobodan. Sljedećeg dana nisam vjerovao svojim očima, neko je pokucao na moja vrata i nisam tog dana nikoga očekivala, odjednom je to bila moja žena rasplakala sam se i nisam mogla to podnijeti, molila sam se i tražila mi oproštenje, odmah sam dobila poziv od svoje kompanije u kojoj sam radila godinama, a promaknuta sam u mjesto direktora paragonske kompanije u SAD-u, molim vas da mi pomognete zahvaliti doktoru osagiede za obnavljajući sve što sam prije izgubio, molim vas da savjetujem svima kojima je potrebna pomoć da se jave liječniku osagiede putem njegovog osobnog e-maila na ili whatsapp na +2349014523836 hvala Bogu da blagoslovi one kojima treba vremena da pročitaju svjedočanstvo sretno

  • Avatar marija990

    marija990

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    seasonal greetings to all my friends, I'm Marija Pejčinović Burić, I'm from Dubrovnik Croatia, I want to share my wonderful testimony of how I returned my husband to my life, I want to tell people in the world that there is a real magic caster online and it's powerful and original. Her name is Baba Wale Wiseman. He recently helped me re-establish a relationship with my husband who threw me out. When I contacted Wiseman, he gave a love spell to me and my husband that said if he had nothing to do with me, he called me again and started praying to me. Anyone reading this article and needing any help from Wiseman can also offer any kind of help such as remarriage and healing, healing of all kinds of illnesses, court case, pregnancy, magic, we are now very pleased with ourselves. Wiseman makes him realize how much we love and need each other. This man is real and good. It can also help you repair your broken relationship. I brought my husband back! It was like a miracle! Without marriage counseling and in our love life, we are doing very well. Contact this great man if you have a problem with a permanent solution
    by email: doctorosagiede75@gmail.com
    WhatsApp: 2349014523836
    Viber: 2349014523836

  • Marija122

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj suprug i ja smo u braku već oko 7 godina. Sretno smo bili u braku s dvoje djece, sad sam zadnjih mjesec dana počeo primjećivati čudno ponašanje od njega i nekoliko tjedana kasnije otkrio sam da moj muž viđa nekoga. Kasno se počeo vraćati s posla, jedva se brine za mene ili djecu više, Ponekad izlazi, a ne vraća se kući otprilike 2-3 dana. Učinio sam sve što sam mogao da otklonim ovaj problem, ali sve je bilo uzalud, postao sam jako zabrinut i potrebna mi je pomoć Kako sam jednog dana pregledavao Internet, naišao sam na web stranicu koja je sugerirala da dr. Igbinovia može pomoći u rješavanju bračnih problema, obnovi narušenih odnosa i Dakle, osjećao sam da bih ga trebao pokušati, pa sam ga kontaktirao i on je učinio čaroliju za mene samo dva dana moj muž je došao kod mene i ispričao se zbog počinjenih nepravde i obećao da više nikada neće to učiniti od tada sve ima vratio u normalu. Ja i moja obitelj ponovno zajedno sretno živimo .. Sve zahvaljujući dr. Igbinoviji. Ako vam treba čarobnjak koji može izgovoriti čaroliju koja zaista djeluje, predlažem da se obratite njemu. Neće vas razočarati. Ovo je njegov E-mail: doctorigbinovia93 @ gmail . com ili WhatsApp / viber +2348144480786, uzimajte stvari zdravo za gotovo i to će vam biti oduzeto

  • Jelena2000

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hello, I am here to spread this good news to the whole world about how I have returned the love of my husband. I was distraught when love left me for another girl last month, but when I found a friend who introduced me to Dr. Alabo, the great messenger, I talked to him about my problem, how my husband left me, and how I had to get a job at a very large company. . He just told me that I had come to the right place to get my heart’s desire without any side effects. He told me what I should do, after it was done, the next two days, my love called me on the phone and told me excuses to live before now, and the next week after love called me to beg for forgiveness, I was invited for an interview in my favorite company, I had to work as a supervisor. I am so happy and devastated that I have to tell the whole world about how Dr. Alaba helps me give my heart a deseir. Dr. Alaba is an expert in all kinds of spells and good magic. If you need any help, please contact Dr. Alabi at the following e-mail address: dralaba3000@gmail.com or you can get it via whatsapp +2349071995123, I wish you all the best

  • Jelena2000

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ovdje sam da cijenim rad doktora Alabe za moj život, on nije dobar samo u biljnoj medicini, već je dobar i u bajanju urocima za raskinute brakove, uroke sreće, narušene veze i tako dalje. Mučila sam se sa suprugom koji me napustio, nakon što je počeo viđati jednu damu u svom uredu i suočio sam se s njim zašto me vara i vikao na mene i napustio kuću, molila sam da mi bude žao, a on odbija oprostiti ili se vratiti kući o tome kako je dr. Alaba pomogao mnogim ljudima, rekao sam da bih trebao probati dr. Alabu, i on je doista bacio čaroliju koja je vratila mog prelijepog muža za zapravo 2 dana i bilo je nevjerojatno i proglasio je poklon za automobil iznenađenjem kao znak onoga što je činio ostavljajući me cijelo to vrijeme i ja mu opraštam i danas smo opet sretna obitelj. Molimo vas da bilo tko ima bilo kakvih poteškoća u braku ili vezi, kontaktirajte ovog sjajnog travara jer sam siguran da postoji lijek za svaku situaciju u kojoj se možete naći. E-pošta: dralaba3000@gmail.com Također ga možete WhatsApp dobiti na +2349071995123.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.