10 razloga za nošenje bebe u nosiljci

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Odlična stvar, za mamu i za bebu! Nosila sam ga po kući, u šetnje, bilo je super i za uspavljivanje! Samo meni je mali prebrzo narastao (il sam ja niska hmmm) i onda su mu se nogice “sudarale” s mojima ;) pa smo prestali ali svakako preporučam!

  • Avatar orhideja2

    orhideja2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Elastična marama mi je najdraža i najisplativija stvar koju sam kupila za svoje dijete…

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    orhideja


    Elastična marama mi je najdraža i najisplativija stvar koju sam kupila za svoje dijete…

    Možeš li mi reći gdje si kupila maramu i koja je cijena? Gledam nosiljke po dučanima i užasno su skupe…

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Znate li od koje dobi se moze nositi beba u klokanici?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.