Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Leoni

    PeaceLily

    Leoni

    Zdravo cure, ja da se javim da njema vise iscedka kod mene. Meni je M trajala 2 dana u manjoj kolicini nego uobicajno i 2 dana nakon sam imala samo iscedke. Ovog puta je bilo bez ijednog ugruska.
    Da li je uopsteno bolje hopsanje na dva dana i u periodu O ? Mi smo do sada oko O svaki dan. Da nije to pogresno ?
    Saljem
    Mi smo u našem dobitnom ciklusu ove dane ciklusa i primilo se: 5., 6., 8., 10., 13., 15.(dan O-prema vlastitoj procjeni i kalendaru je bila O, taj mjesec nisam radila folikulometriju), 19.
    Sad kad krećemo ponovo u pobjede budem probala slično jer se prošli put tako primilo, malo ćemo još “podebljati” oko dana O.

    Hvala na odgovoru, znaci prosecno svaki drugi dan. Samo ja sutra da mogu da odem i da prezivim hsg 😅😅


    Leoni

    PeaceLily

    Leoni

    Zdravo cure, ja da se javim da njema vise iscedka kod mene. Meni je M trajala 2 dana u manjoj kolicini nego uobicajno i 2 dana nakon sam imala samo iscedke. Ovog puta je bilo bez ijednog ugruska.
    Da li je uopsteno bolje hopsanje na dva dana i u periodu O ? Mi smo do sada oko O svaki dan. Da nije to pogresno ?
    Saljem
    Mi smo u našem dobitnom ciklusu ove dane ciklusa i primilo se: 5., 6., 8., 10., 13., 15.(dan O-prema vlastitoj procjeni i kalendaru je bila O, taj mjesec nisam radila folikulometriju), 19.
    Sad kad krećemo ponovo u pobjede budem probala slično jer se prošli put tako primilo, malo ćemo još “podebljati” oko dana O.

    Hvala na odgovoru, znaci prosecno svaki drugi dan. Samo ja sutra da mogu da odem i da prezivim hsg 😅😅

    Sretno i javi kako je prošlo 💕

  • Pixiedust28

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zara01

    Kakvi ste ljudi vi koji mozete cekati s testom? 🤣
    Divim ti se, ipak mislim da je vrijeme da slobodno napravis test. ❤️ drzimo fige, javi!


    😂😂😂 A ne znam, strah nekako prevlada pa valjd zato. Piškim sutra ujutro pa javim 😘

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    valentina_23

    Jel moguce da je ujutro bio pik sa drugim urinom i sad da je bas blijeda crta na lh trakici?


    Skroz blijeda? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar INA 🧸

    INA 🧸

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Pixiedust28

    Pozdrav drage ženice, pratim vas već duže vrijeme. Čitam, upijam ali nikako da se oglasim. Divno je vidjeti kako ste jedni drugima podrška i u lijepim a i u teškim trenutcima. 🤗 Evo mi se trudimo od 05/2020. Trenutno mi kasni 3 dana pa nikako da napravim test. Od svih silnih navedenih simptoma ne primjećujem ama baš ništa… Ne bih ga pravila da se ne razočaram… Tako da ću sačekati još malo pa što bude bit će 😊


    Tako ti je i meni bilo sa prvom trudnocom, i test mi je pokazao pozitivno tek nakon 5 dana. Kasnije je gin utvrdila da je ovulacija bila bas bas kasno. 
    Drzim fige! Kad si mislila napraviti test?

    [tickerfactory.com]

    🧔31 👩30 🧒4 👶1

  • Pixiedust28

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala svima 😊😊  A svi uvijek spominju neke simptome a toga kod mene nema, jedino neki blagi jedva primjetni grčići s vremena na vrijeme i neka težina u želucu al to može bit svašta… Sutra ujutro piškim, pa se javim što kaže test 🤗💕

  • Avatar Kontesa1

    Kontesa1

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Kažu da je najbolje odnose imati svako drugi dan jer se onda sperma oporavi i više je kvalitetna. Toga smo se mi  i držali. Iako ovulacija traje kratko razdoblje pa je možda s odnosima svaki dan veća vjerojatnost za začeće 🙄 ali onda opet znamo da sperma može preživjeti 2-3 dana u rodnici..  možda ipak najbolje svaki drugi dan 😊
    Pixiedust koliko ti inače traju ciklusi? Nadamo se da je plus 🥳 i ja te razumijem,isto ne bi radila dok mi ne zakasni bar 3 dana (iako je poprilično točna,rijetko kasni). U prvoj trudnoći koja je završila ranim spontanim nisam ni znala da sam T jer smo taj ciklus imali seks samo jedan dan,ispada da je to bio dan O. Nakon 5 dana kašnjenja već me izludilo često mokrenje i bolne grudi pa napravim test i pojavi se plus. Nisam planirala jer sam imala polipe na maternici koje sam trebala operirati ali kad se dogodila T bili smo presretni. Da se bar opet ponovi i da ju uspješno priveden kraju 🙏

    + 18.08. 👶🤰💗
    Blizanci 💞

  • Pixiedust28

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Kontesa1

    Kažu da je najbolje odnose imati svako drugi dan jer se onda sperma oporavi i više je kvalitetna. Toga smo se mi i držali. Iako ovulacija traje kratko razdoblje pa je možda s odnosima svaki dan veća vjerojatnost za začeće 🙄 ali onda opet znamo da sperma može preživjeti 2-3 dana u rodnici.. možda ipak najbolje svaki drugi dan 😊
    Pixiedust koliko ti inače traju ciklusi? Nadamo se da je plus 🥳 i ja te razumijem,isto ne bi radila dok mi ne zakasni bar 3 dana (iako je poprilično točna,rijetko kasni). U prvoj trudnoći koja je završila ranim spontanim nisam ni znala da sam T jer smo taj ciklus imali seks samo jedan dan,ispada da je to bio dan O. Nakon 5 dana kašnjenja već me izludilo često mokrenje i bolne grudi pa napravim test i pojavi se plus. Nisam planirala jer sam imala polipe na maternici koje sam trebala operirati ali kad se dogodila T bili smo presretni. Da se bar opet ponovi i da ju uspješno priveden kraju 🙏


    Ciklusi su mi relativno uredni i točni i traju po 31 dan. Menstruacija mi rijetko kad kasni, ovih prethodnih mjeseci je bila točna kako bi se reklo skoro pa u sat… Zato mi je ovo čudno al reko ipak ću sačekat malo. Izjeda me želja da vidim ➕ a isto toliko me je strah.. Žao mi je.. 😔 Držim 🤞🤞 da ti se ponovi i da sve bude u redu 🤗😘

  • Pixiedust28

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Leoni

    Zdravo cure, ja da se javim da njema vise iscedka kod mene. Meni je M trajala 2 dana u manjoj kolicini nego uobicajno i 2 dana nakon sam imala samo iscedke. Ovog puta je bilo bez ijednog ugruska.
    Da li je uopsteno bolje hopsanje na dva dana i u periodu O ? Mi smo do sada oko O svaki dan. Da nije to pogresno ?
    Saljem


    Što se hopsanja tiče mi smo prošli mjesec tako svaki drugi dan, što god da sam čitala s kim god da sam pričala svi su rekli da je to najbolje. Nisam koristila ni LH trakice niti išta iako mi je ovulacija misterija 😅 jer nemam nikakve simptome niti po iscjetku znam prepoznati… Vidjet ćemo… 

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    valentina_23

    Jel moguce da je ujutro bio pik sa drugim urinom i sad da je bas blijeda crta na lh trakici?

    Skroz blijeda?


    Ova u sredini je ta blijeda, nju sam radila oko 10,prva dole je rađena oko 8,9, i prva gore  je od sad 😁 https://ibb.co/hyGbXP9 [ibb.co] 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Zara01

    Kakvi ste ljudi vi koji mozete cekati s testom? 🤣
    Divim ti se, ipak mislim da je vrijeme da slobodno napravis test. ❤️ drzimo fige, javi!


    😂😂😂

    [lilypie.com]

    👦2012💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.