Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Dan, dan.
    Pridruzujem se cestikama Dudi. Sto brzi oporavak zelim i da ste sto prije kuci. Koji lijepi Bozic ces imati, bas ti zavidim 😍
    Allie jaoooo, pa lilypie ti pise  jos 24 dana..brzooo 😱🎉
    Svjesna nemoj unaprijed brinut. Ima jos vremena da se namjesti kako treba, pametne su bebe i priroda je cudo.😊 carski ti je uvijek opcija u slucaju potrebe tako da nema mjesta strahu  🙏😘

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Mare, ti bar znas da ces na carski sigurno ako tako ostane, bar ja mislim da poprijeko bebe definitivno poradjaju na carski. Nadam se da ce se i kod tebe okrenuti jer mislim da ce ju u tom slucaju kontrakcije same okrenuti u pravi polozaj. Drzim nam fige.
    Moja ja mislim nije verikalno skroz, glava je dolje ali ju uvijek osjecam na desnoj strani stomaka, na lijevoj nista, osjecam samo nogice gore lijevo, mislim da je to polozaj 6 na ovoj slici za koju se nadam da ce ju ucitati. Sa Roda stranice je.

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Pa čestitam, Duda..
    MareiKate, kako mislis poprijeko? Vodoravno u tebi? Kako bi trebala onda izaci beba? 😂 prirodno vjerojatno nikako ako se ne okrene, ajoj😅
    Sto se tice tih aplikacija, moja računa da sam sljedeci tjedan znaci kad uđem u 36 tjedan trudnoće da sam ušla u 9mj jer ona računa tocno 4 tjedna kao jedan mjesec al to je ubiti 28 dana. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    pepillu

    Pa čestitam, Duda..
    MareiKate, kako mislis poprijeko? Vodoravno u tebi? Kako bi trebala onda izaci beba? 😂 prirodno vjerojatno nikako ako se ne okrene, ajoj😅
    Sto se tice tih aplikacija, moja računa da sam sljedeci tjedan znaci kad uđem u 36 tjedan trudnoće da sam ušla u 9mj jer ona računa tocno 4 tjedna kao jedan mjesec al to je ubiti 28 dana.


    Prirodno nikako, čak sam čitala da kad ide carski s tim položajem da je rez valjda širi ili drugačiji nego inače 😅 ja se još nadam da će se okrenut, jer ipak glava je dosta nisko, bez obzira što ona tak leži bočno. Imaju na netu neki savjeti kako natjerat bebu u pravi položaj pa malo pokušavam vježbat, vidjet ćemo hoće uroditi plodom 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Mare, ti bar znas da ces na carski sigurno ako tako ostane, bar ja mislim da poprijeko bebe definitivno poradjaju na carski. Nadam se da ce se i kod tebe okrenuti jer mislim da ce ju u tom slucaju kontrakcije same okrenuti u pravi polozaj. Drzim nam fige.
    Moja ja mislim nije verikalno skroz, glava je dolje ali ju uvijek osjecam na desnoj strani stomaka, na lijevoj nista, osjecam samo nogice gore lijevo, mislim da je to polozaj 6 na ovoj slici za koju se nadam da ce ju ucitati. Sa Roda stranice je.

    Ne radi izgleda i dalje učitavanje slika ovdje … Držim nam fige 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    E imam pitanje, vec nekoliko tjedana imam na bradavici kao nesto bilo zalipljeno kao neki vosak izgleda i po dodiru isto, prvu put kad sam uočila to sam isla skinut to noktom al poslije kad se opet pojavilo sam ostavila, ne moze se skinut ni sa toplim tušem, i uz to okolo imam jako male točkice nečeg crnog… jel ko ima iskustva? 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Drzim fige da se okrene bebač😄😄

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    joj ti tjedni..mene je to stalno bunilo, al sam ipak govorila ako sam npr.dns 23+3 da sam trudna 23tj..vodila sam se po tome kaj dr.napise… evo danas mi je 40+2 a i mislim da i meni ticker drugačije vodi

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Duda cestitam, bas sam pitala za tebe neki dan
    Damu malo dojmova s poroda kad stignes a i Barbie nam se nista ne javlja pa ne znamo kako je proslo na porodu

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    I ja bih stvarno voljela cuti iskustva Dude i Barbie 🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.