Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Dija85- znači ipak je bila plodna voda… 🤞🤞 javi se čim ćeš moć  ❤❤ možeš ti to 💪💪
    Garavusa- ili si preskočila moj post ili još nisi bila na forumu, pa ponavljam ak nisi vidla da mi ostaviš mail da se dogovorimo za gel.
    Mi popodne išli kupit kolica nakraju sam našla kutnu koja nije bila u planu al eto (kolica nisam kupila 😆) 😂😂 ne znam jel se sjećate na pocetku foruma sam pisala imam trosjed dvosjed i fotelju kao eko koža sve se lijepi živcira me već se i nagulilo na mjestima užaaaaas baš sam sretna sad jedva čekam da se ovog riješim.
    MISLIM DA SAM JEDINA KOJA NEMA KOLICA U OVIM TJEDNIMA 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Baby k u sridu sam punih 40, taj dan mi je rekla da dođem gledat plodnu vodu. 
    Amelie kako to da ti vec indukciju spominje, mislila sam ako je sve ok da pustaju i preko 41 tjedna. 
    Mada, da mi sugeriraju poslusala bi ih; zadnji put sam bila na ctg s zenskom iz Metkovica koja je 40 plus 4 bila proslu trudnocu i tad su je hitno inducirali jer je voda vec bila mekonijasta. Ta indukcija mi bas zvuci ajme; s obzirom koliko mi je trbuh visoko mislim da bas nema angazmana glavice dolje. :-/ 

    [lilypie.com]

  • Amelie989

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Jelennna, mislim da je to zato jer smo ionako zbog mioma planirali indukciju tako da malac ne presisa 4kg, a sad je, iako po zadnjim procjenama nece doseci tu kilazu, vec spreman za porod pa bi mi moja gin vodila indukciju da me “ima na oku”. Ja nekako isto nemam nista protiv jer me frka mekonijske plodne vode i mogucih komplikacija, a kod mene ne dolazi u obzir nikakva provjera kad nisam uopce otvorena… :/

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 
    Dija nadam se da vec imas svoju mrvicu kraj sebe 😘
    Vi koje ste jos uvijek zabetonirane ili jedva otvorene, nista vam to ne znaci da necete brzo 😉 ja sam u petak bila na pregledu otvorena 3 cm (2 prsta), a u subotu noc jedva stigla do radaone 9 cm otvorena 🤣 Trbuh mi se nije spustio, sluzni cep nije ispao, a ctg ocitavao trudove do nekih 20-30. Toliko da vas malo utjesim 😁


  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Ja se nadam kad bi s prsta doslo na dva prsta da bi se nesto i uspilo prirodno pokrenit. 
    Vidit cemo sta ce bit. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Ja se isto nadam da će mi sutra reći da sam bar 2 prsta otvorena😁
    Jelennnna ima li kod tebe ikakvih naznaka? Vidim da smo u istom terminu😉 Meni sve bolje, malo me jučer menstruacijski bolovi i bolovi u leđima poveselili, al ništa. Bolje bi bilo da nisam toliko mirovala, iako zadnjih mjesec dana sve normalno radim i hodam dosta.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Aurora znam uvecer imat bas jaku bol kroz leđa i trbuh al ajmo rec jednokratnu, ma ni 10 sec ne traje, bas oduzme dah. I kad krenem setati (npr nocu kad spavam pa se dignem) osjetim kontrakcije, pretpostavljam da su sve to laznjaci jer odma stane kad legnem. 
    Od iscjetka primjecujem da imam neki bas jaki mlijecni. A za sluzni, po par puta sam vidila malo da bi ispalo kao slina bas iz nosa bez krvi. 
    Ma pokrenut ce se nesto; sve moze u dan krenuti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

     javim se

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Dijo preslatka bebica, uopce nije poguzvana i lice sasvim cisto kao da je par tjedana, a ne prvi dan. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Dija, preslatka je bebica😊 Nadam se da je sve dobro prošlo!
    Ja sam se jutros probudila sa jakom boli u predjelu stidne kosti koja ne popušta. Ustajanje, okretanje i hodanje je danas veliki problem. 😣😥

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.