Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    maslacko456

    Dija85

    maslacko456

    Dija85

    Jutro.. nisam sigurna da li mi curka plodna voda. Napravila sam onaj test, piškila, pa stavila papir dolje i nakašljala se ali prilično sam sigurna da je izašlo još mokraće a ne nešto drugo. Sad ne znam.. malo sam mokra dolje od jučer od pregleda i sad kad sam se probudila ali vidim da još uvijek bude mrvica krvi na što me doktor i upozorio. Bebu osjetim, evo upravo štuca. Vidjela sam da postoje neki ulošci za detektiranje plodne vode? Možda ima u milleru.

    Meni su rekli da stavim ulozak, onaj debeli za posli poroda i cekam 2 ure sa vidim hocu li natopiti..

    Ok, hvala ti. Probati cu. 😘

    Meni je bio pukao vodenjak ali nisam bila sigurna je li ili sam se popiskila 😂 stavila ulozak, nista.. 4 sata kasnije pukne vodenjak ponovno 😂😂


    😂😂 valjda cu skuziti sta je. Osim ako ne pukne kao u filmu i bude pljus 💦💦 sutra ujutro imam novi pregled. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Baby.k

    A mene u pola 6 probudi zubobolja, poludit ću više s tim zubom. 😣😭😭


    A joj, žao mi je 😞❤

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Dija, ja sam bila prespavala to, pa sam se samo probudila mokra 😁 ako nisi sigurna uvik mozes poci ranije pa da te pregledaju?
    Baby.k, ajme, drzi se..
    Nase hranjenje je gotovo, nazad na spavanje.. sretno cure 😁

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Ctg mi nije dobar  oko 160 a kad se beba miče i preko 180. Jel bilo kojoj tako? Beba je aktivna od ranog jutra. Poslali me pojest nesto i popit i vratit se ponovo kroz sat vremena 

  • Amelie989

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Jutro cure! :) 
    Dija, ako ces biti mirnija zvrcni gin pa vidi sto kaze. Mozda da odes ranije na pregled? Ja imam danas navecer pregled i mislim pitati za indukciju 22.10. ako ne krene do tada. Frka me dugog prenosenja…
    BabyK, nadam se da je popustilo! Drzi se!
    E cure, taman kad pomislim - to je to, krenut ce… sve se umiri 😂 Sad vec ne mislim toliko na strah od poroda, koliko na to da maleni stigne u moje ruke… ufff. Kako se vi drzite?

  • Amelie989

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Tinkica, sad vidim tvoj post. Iskreno, ne razumijem se toliko u taj ctg… ali znam da je okej da otkucaji idu i sve do 200-220 ako je beba jako aktivna. Mojem malenom su na dva ctg-a isli i preko 180 kad se mrdao… zadnji put do cca 160. I kazu da je to okej. U kojoj si bolnici? Zelim ti da ponovljeni ctg bude bolji, ja vjerujem da je sve okej. Drzi se, pod kontrolom ste i ti i beba. ❤

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Više nije bolno, ali mi je cijeli desni obraz u trncima od zuba. Hvala cure❤
    Amelie, tako i sama. Kad god me zaboli ponadam se to je to, a ono ništa 😁
    Tinkica, bit će sve u redu, tamo si bar pod kontrolom.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Tinkica sto kazu je sada svd ok?
    Ja sam jos uvjek 2u1. Danas termin i bila na pregledu. Sve je ok i kontrola ponovo u srijedu. Prohodna sam za 1prst. :) 


    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Ja od jutros više ne vidim ništa mokro dolje. Stalno provjeravam. Beba se miče. Malo me zateže dolje ali ništa jako bolno. Sad idem leći pa ću vidjeti kroz dan kako će mi biti. 
    Meni je ctg bio oko 160 kad se beba miče ali nitko nije ništa rekao na to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Tinkica, kako je prošao drugi ctg?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.