Želimo dijete

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anonymous123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zaručnica i ja pričamo o djetetu već neko vrijeme i spremne smo učiniti bilo što da to i ostvarimo. Međutim, ne znam koliko je to moguće u Hrvatskoj za gej para da ima dijete i trebam vašu pomoć. Ako itko išta zna o bilo čemu molim da se javi.

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Pozdrav, mislim da se morate raspitati što kaže naš zakon o ivf-u istospolnih parova, jer vama treba donor. Ivf poliklinika u Češkoj vam to radi, to je ono što sam ja čula, za muško/ženski ivf ali nisam sigurna za istospolni, najbolje bi bilo posjetiti njihovu web stranicu i sigurno postoji kontakt pa se raspitajte. Sretno 🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • donatorSperme

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav, javite sam muskarac koji donira spermu. javite se na mail donator@mailfence.com.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.