Trudnoća ili ipak Ne 🫤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!!!
    Javljam se sa ovom temom jer želim opisati svoju situaciju pa ako je neko imao slično nešto može mi pomoći. Ciklusi su mi redovni 26-27 dana. Zadnji ciklus bio mi je 11.6 nezaštićeni odnosi gdje svaki put završilo u rodnici  dogodili od 26.6-1.7. Beć 3.7 osjetila sam grčeve u predjelu donjeg trbuha i leđa i nelagodnot u predjelu želudca nadutost, grudi malo samo nadošle ali bez boli inače nemam bolne grudi tijekom ciklusa. Trebala dobiti  ciklus 8.7 ali sam ja 5.7 uočila  bež do roze  krvarenje oskudnije i sutra dan je bilo i malo izražajnije crvene boje i 3 dan smeđe crveno i vratilo se na to roze bež boju i nestalo i dalje ponekad osjećam te grčeve. Osječam glad ali mi se nejede ništa. Ciklus naravno 8.7 nije došao što je čudno a test mo je bio negativan 8.7. Da li rano za test ilo neki drugi problem. Ili ponoviti test za koji dan inače prvi put se susrećem s tim Ginekologu tek idem krajem 7 mjeseca…Hvala i oprostite na dugom postu..

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Nije rano za test. Nisam shvatila, jesi li ga napravila ili?

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Noir

    Nije rano za test. Nisam shvatila, jesi li ga napravila ili?


    Pardon, sad sam bolje procitala.
    Ponovi test za dva dana, a ako bude negativan i dalje mozda je to bila menstruacija samo oskudnija.

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Noir

    Noir

    Nije rano za test. Nisam shvatila, jesi li ga napravila ili?

    Pardon, sad sam bolje procitala.
    Ponovi test za dva dana, a ako bude negativan i dalje mozda je to bila menstruacija samo oskudnija.


    Napravila sam test ali je nažalost negativan 😞.Prvi put nešto mi se desilo…Znači može biti menstruacija iako je uranila 4 dana…ufff. Hvala ti 💕

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Noir

    Noir

    Nije rano za test. Nisam shvatila, jesi li ga napravila ili?

    Pardon, sad sam bolje procitala.
    Ponovi test za dva dana, a ako bude negativan i dalje mozda je to bila menstruacija samo oskudnija.


    Mjerila sam vaginalno temp 37

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Ne znam, nisam nikad mjerila vaginalno temeraturu. Ali bih rekla da je tamo toplije nego pod rukom uvijek.
    Ponovi test pa ces znati za trudnocu, a i vidjet ces na pregledu sve. Ako mislis da nije bila menstruacija naglasi ginekologu pa ce te uzet ranije

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bubamara.88

    bubamara.88

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Noir

    Ne znam, nisam nikad mjerila vaginalno temeraturu. Ali bih rekla da je tamo toplije nego pod rukom uvijek.
    Ponovi test pa ces znati za trudnocu, a i vidjet ces na pregledu sve. Ako mislis da nije bila menstruacija naglasi ginekologu pa ce te uzet ranije


    Mislim želila bi bebu naravno…Jutros sam mjerila  T ispod jezika 36.6 vaginalno 37 a rektalno 37.4 nemam pojma s tim BT kako to se računa i šta ove T moje govore i tome…🫤

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    bubamara.88

    Noir

    Ne znam, nisam nikad mjerila vaginalno temeraturu. Ali bih rekla da je tamo toplije nego pod rukom uvijek.
    Ponovi test pa ces znati za trudnocu, a i vidjet ces na pregledu sve. Ako mislis da nije bila menstruacija naglasi ginekologu pa ce te uzet ranije

    Mislim želila bi bebu naravno…Jutros sam mjerila T ispod jezika 36.6 vaginalno 37 a rektalno 37.4 nemam pojma s tim BT kako to se računa i šta ove T moje govore i tome…🫤


    Kod bbt se gleda cijela slika. Ovako pojedinačno temperatura ne znači ništa. Ponovite test. 
     

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Bok cure. Inace mi menstruacija dolazi svakih 31-33 dana. 
    Ovaj mjesec je proslo 38 dana i menstruacije nema, ali mi je u zadnjih par dana u donjem dijelu trbuha prisutan onaj osjecaj netom prije menstruacije (lagano grcenje, lagana nadutost), kao da ce krenut svaki cas. 
    Radimo na bebi zadnjih par mjeseci tako da bi mi bilo drago, ali cini mi se da su to simptomi nadolazece menstruacije? Imate li vi takvih iskustava?

    👩🏻 34 god (Hashimoto) 💊Elenatal i maca prah

    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 6 mjeseci.

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    jane23

    Bok cure. Inace mi menstruacija dolazi svakih 31-33 dana.
    Ovaj mjesec je proslo 38 dana i menstruacije nema, ali mi je u zadnjih par dana u donjem dijelu trbuha prisutan onaj osjecaj netom prije menstruacije (lagano grcenje, lagana nadutost), kao da ce krenut svaki cas.
    Radimo na bebi zadnjih par mjeseci tako da bi mi bilo drago, ali cini mi se da su to simptomi nadolazece menstruacije? Imate li vi takvih iskustava?


    Isto mi je bilo pred menstruaciju i u ciklusu kad sam ostala trudna. Jesi napravila test?

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.