Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cura20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,hitno trebam necije misljenje jako sam u strahu,decko i ja imali smo odnos 3 dana prije ovulacije koristili smo zaštitu(kodnom) te ga svaki put pregleda i stvarno je uvijek sve bilo u redu pa cak i taj puta.Trebala sam dobiti menstruaciju 11.4 ali kasni mi 5 dana,bole me grudi i osijetim malu bol u jajnicima tu i tamo ali nikako da donijem.Mislite li da je moguce da sam trudna unatoc zastiti?Mislim imala sam dosta stresa na poslu i svaki dan se stresiram sve vise i vise oko toga,iskreno bojim se napraviti test za trudnoću a nekako mislim da možda nema ni potrebe,što vi mislite?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Cura20

    Pozdrav,hitno trebam necije misljenje jako sam u strahu,decko i ja imali smo odnos 3 dana prije ovulacije koristili smo zaštitu(kodnom) te ga svaki put pregleda i stvarno je uvijek sve bilo u redu pa cak i taj puta.Trebala sam dobiti menstruaciju 11.4 ali kasni mi 5 dana,bole me grudi i osijetim malu bol u jajnicima tu i tamo ali nikako da donijem.Mislite li da je moguce da sam trudna unatoc zastiti?Mislim imala sam dosta stresa na poslu i svaki dan se stresiram sve vise i vise oko toga,iskreno bojim se napraviti test za trudnoću a nekako mislim da možda nema ni potrebe,što vi mislite?


    Sumnjam da si trudna, a sada sto vise o tome razmisljas vise, nabijas jos veci stres i samo ce ti dalje nastaviti kasniti menstruacija. A vjerovatno kasni zbog stresa, desilo mi se milion puta. Uradi test, bice negativan i dobiti ce isti dan….to tako bude..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Tami9988

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruacija mi kasni 4 dana (inace tocna u dan) decko i ja imali spolne odnose na dva dana prije ovulacije i dan ovulacije i oba puta je ejakulirao u mene. Radila sam dva testa i oba su negativna. Od simptoma, jutarnja mucnina, mala vrtoglavica i mucnina na mirise, bradavice su malo tamnije nego inace.
    Ima li netko iskustva sa slicnom situacijom?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.