Trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • iva123

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Savjeti i pitanja o trudnoći

    [lilypie.com]

  • iva123

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Jel zna neko kakve pretrage idu poslije 2 mj trudnoće? 

    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Moras znat krvnu grupu-obavezno stitnjaču si pregledaj tj tsh,zna nekom skočiti u trudnoći- urinokulturu zbog baterija pogotovo EC- kombinirani probir u 8tj- ako imaš zivotinje u kući obavi toksitoplazmu.  To je što ti ja znam 🙃

  • iva123

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    marta07

    Moras znat krvnu grupu-obavezno stitnjaču si pregledaj tj tsh,zna nekom skočiti u trudnoći- urinokulturu zbog baterija pogotovo EC- kombinirani probir u 8tj- ako imaš zivotinje u kući obavi toksitoplazmu. To je što ti ja znam 🙃


    Radila sam do sad urinornokulturu i krv za štitnjaču, a krvnu grupu nikak da mi da uputnicu

    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    iva123

    marta07

    Moras znat krvnu grupu-obavezno stitnjaču si pregledaj tj tsh,zna nekom skočiti u trudnoći- urinokulturu zbog baterija pogotovo EC- kombinirani probir u 8tj- ako imaš zivotinje u kući obavi toksitoplazmu. To je što ti ja znam 🙃

    Radila sam do sad urinornokulturu i krv za štitnjaču, a krvnu grupu nikak da mi da uputnicu


    Mora ti dati,jer ti je to bitno. Pri porodu pogotovo. Ali ti moze dati i opće prakse doktorica,meni je dala ginekolog jer su trazili na bolnici

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Koliki ti je bio tsh,ako je preko 2.5moras kod endokrinologa. Ako je manje onda nemoras. 
    Neznam kad si papu zadnji put vadila ona vrijedi godinu dana kao pa se traži ponovno da se napravi i naravno briseva. Pazi si na sećer ako ti je povišen morat ćeš ići piti onu sto ja kazem slatku vodu.
    I pi puno tekućine 2-3l svaki dan pogotovo vodu,sokove izbjegavajte.
    Pazi si na kile jer ako se u početku dobije puno kila znaju te smjestit u bolnicu na dan dva zbog mjerenje šećera,i na dijetu🙄

  • iva123

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    idem u ponedjeljak na kontrolu,11 tj.. nalazi su mi gotovi za urinokulturu i krv,pa mi mora to očitat. Spominjala mi je da će mi dat uputnicu za bolnicu za down sindrom,ali ništa ne govori stručno..pola toga mi nije ni spomenula

    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    iva123

    idem u ponedjeljak na kontrolu,11 tj.. nalazi su mi gotovi za urinokulturu i krv,pa mi mora to očitat. Spominjala mi je da će mi dat uputnicu za bolnicu za down sindrom,ali ništa ne govori stručno..pola toga mi nije ni spomenula


    To ti je to-kombinirani probir. 

  • iva123

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    marta07

    iva123

    idem u ponedjeljak na kontrolu,11 tj.. nalazi su mi gotovi za urinokulturu i krv,pa mi mora to očitat. Spominjala mi je da će mi dat uputnicu za bolnicu za down sindrom,ali ništa ne govori stručno..pola toga mi nije ni spomenula

    To ti je to-kombinirani probir.


    hjooj nadam se..sva sam u panici..glava mi je puna više neznam kog bi slušala..a gin.samo šuti

    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    iva123

    marta07

    iva123

    idem u ponedjeljak na kontrolu,11 tj.. nalazi su mi gotovi za urinokulturu i krv,pa mi mora to očitat. Spominjala mi je da će mi dat uputnicu za bolnicu za down sindrom,ali ništa ne govori stručno..pola toga mi nije ni spomenula

    To ti je to-kombinirani probir.

    hjooj nadam se..sva sam u panici..glava mi je puna više neznam kog bi slušala..a gin.samo šuti


    Nemoj se sekirati, polako i smireno. Ako si nervozna i zivčana tijelo reagira i beba osjeti. Da nešto nije u redu doktor bi ti rekao. Opusti se i uzivaj u najljepšem dijelu zivota👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.