Trudnica u svatovima?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelica166

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozdrav, u subotu sam kuma u svatovima a jučer mi je doktorica odredila mirovanje zbog skraćenog cerviksa. Rekla joj da sam kuma pa mi savjetovala da nek obavim obrede i odem doma. To je sad sve malo nezgodno ali sam svjesna da ništa od plesanja i lumpovanja. :D Imate vi kakva iskustva? Sad stalno mirujem, samo idem do wc-a i za stol jesti. Jel može jako poći po zlu zbog subote jer ću biti malo više na nogama? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    nelica166

    Pozdrav, u subotu sam kuma u svatovima a jučer mi je doktorica odredila mirovanje zbog skraćenog cerviksa. Rekla joj da sam kuma pa mi savjetovala da nek obavim obrede i odem doma. To je sad sve malo nezgodno ali sam svjesna da ništa od plesanja i lumpovanja. :D Imate vi kakva iskustva? Sad stalno mirujem, samo idem do wc-a i za stol jesti. Jel može jako poći po zlu zbog subote jer ću biti malo više na nogama?


    Naravno da moze. Poslusaj doktoricu i nemoj se zafrkavati s trudnocom i bebom zbog jedne noci i plesa. 
    Nazalost tako je kako je, al vjerujem da ti je beba prioritet.
    Nista nije vrijedno daljnjeg pogorsanja.
    Sretno

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bila sam na čak 3 svadbe ove godine a trudna sam bila mj dana, 4 mj i 6 mj bila do jutra, plesala, jela, sve ko najnormalnija žena samo se malo brže uspušeš hehe 😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.