Trudnica u svatovima?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar blueskvo

    blueskvo

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.
    Neznam jel se već ova tema otvarala ili ne, ali ako je bez zamjerke ;)

    Zanimaju me vaša iskustva sa odlascima u svadbu u trudnoći…Kako ste se osjećale, jeste li izdržale do jutra, ples sveden na minimum ili…? :)   Hvala

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    U obje trudnoce do sada sam isla u svatove. U prvoj sam bila trudna 6mj  a u drugoj 7mj. Plesala sam koliko sam mogla. Nisam se ekstra cuvala jer nije bilo razloga. Sama sam si odredila tempo i tako picila. Tako sam radila i sa klopom 

    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    ja ovaj mjesec imam dvije svadbe. i namjeravam se ponašati onako kako mi tijelo bude zahtijevalo. to je najbitnije. udobna odjeća i obuća. 
    treća obvezna svadba je u rujnu, e tad ću biti loptasta 

    ako se osjećaš dobro u minici i štiklama, obuci se tako. sredi se u skladu sa svojim stanjem i uživaj. pleši koliko možeš. ponesi rezervnu odjeću ili obuću, obavezno imaj vodu kraj sebe i to je to. uživaj i dobro se provedi. 

    p.s. nemoj pretjerati s alkoholom 

  • Avatar blueskvo

    blueskvo

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala cure. Imam svadbu uskoro a ja sam mlada  pa me zanimaju iskustva. Obzirom da sam staaaalno umorna i hormoni mi plešu  

    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    a ti si mlada…. pa to mijenja cijelu priču!!!!!! samo veselo i bezbrižno. uživaj u danu jer prebrzo prođe. nećeš se ni okrenuti, a već će bit jutro i fajrunt!!! (ja sam se udavala i taj dan sam znala da sam trudna, bilo mi je duplo veselje.)  

  • Avatar blueskvo

    blueskvo

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    dillb


    a ti si mlada…. pa to mijenja cijelu priču!!!!!! samo veselo i bezbrižno. uživaj u danu jer prebrzo prođe. nećeš se ni okrenuti, a već će bit jutro i fajrunt!!! (ja sam se udavala i taj dan sam znala da sam trudna, bilo mi je duplo veselje.)  
     

    hvala   vjerujem da brzo prođe…svi tako kažu :)…..

    [lilypie.com]

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    sretno mladenka 

    vjerujem da će ti taj dan adrenalin i ostalo pomoći da izdržiš,
    a poslije ćeš imati vremena za odmor.

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.

    [lilypie.com]

    https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing [docs.google.com]

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    blueskvo


    Hvala cure. Imam svadbu uskoro a ja sam mlada  pa me zanimaju iskustva. Obzirom da sam staaaalno umorna i hormoni mi plešu  

    Ja se udavala nedavno, kad sam bila u 12tt. Toliko me šorao adrenalin da sam na trenutke i zaboravila da sam trudna. Mogla sam biti i u štiklama i plesati i papati i sve. Ne brini, bit će to vaš super dan 

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja sam se nedavno udala i plesala sam cijeluuu noc a bila sam u 6 mj trudnoce 

  • Avatar blueskvo

    blueskvo

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    hvala drage cure :)   bliži se veseli i lijepi dan i osim plesa hormona te staaaaaalnog pišanja, puca me lagana nervoza oko završnih priprema..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.