Tko planira i radi na bebi - šesti nastavak 👶💗

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MajaTea

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima☺️ evo me nova trudilica 🤞🏻
    Stanje: imam 23 godine, zdrava bucika od cca 60kg, visoka 160cm. Decko i ja imamo nezasticene odnose vec god i pol, na kartu kao ako se primi dobro, ako ne ne. (Uzmimo u obzir da nakon svakog imam naviku odma piskiti i oprati se).No dosli smo do toga da sad stvarno zelimo bebu i krecemo od ovog ciklusa. Pijem novalac vec tri dana, a ovulaciju ocekujem 16.5. Ciklusi su mi redoviti, svakih 28, uz redovnu ovulaciju. Pa se spremamo za redovitu akciju 15.5.-18.5. Citajuci vas naucila sam da nema piskanja bar 15 min i noge u zrak ❗️ Eh sad drage zene imate li jos koji savjet ili je to za prvu ruku to🤔 
    Plan i program imam i morala sam to s nekim podijeliti jer uzbudenje je veliko, veselimo se od kad smo definirali da stvarno zelimo dijete. Zajedno smo od srednje skole i uvijek nam je beba bila big NO i strah, a sad kad smo konacno rjesili skole, posao i stambeno pitanje spremni smo za bebicu. Svi savjeti i drzanje figa su dobrodosli ❤️

    23.god/60kg/160cm/

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    pozdrav moj savjet ti je 2 dana prije dana ovulacije🙈tako je meni uspilo iz prve i digla sam noge 3 minute 

  • Avatar sunčica711

    sunčica711

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage žene, prvi put pišem na ovom forumu, stoga se nadam da će mi netko znati pružiti riječ ohrabrenja i nade! 
    Naime, muž i ja smo zajedno već 12 godina, od toga 2 godine u braku i trudimo se nekih godinu i pol dana napraviti bebu, ali ne ide pa ne ide. Menstruacija mi je redovna, točna kao švicarski sat i nikad nisam imala ginekoloških problema. 
    Napravili smo sve pretrage na koje nas je uputila moja ginekologica, a muž je išao i urologu i napravio spermiogram. Sve se pokazalo u redu, spermiogram se radio 3 puta i nalaz je znao varirati, no ništa zabrinjavajuće.
    Meni je ostao zadnji pregled, a to je prohodnost jajovoda na koji idem za mjesec dana pa držite fige da i taj pregled prođe u redu. No, sukladno s tim, je li neka od vas imala začepljen jajovod pa su joj ga propuhali i je li se trudnoća ubrzo dogodila?

    Inače, saznala sam da imam autoimunu bolest štitnjače - hashimoto , ali su mi i endokrinolog i ginekologica rekli kako to ne utječe na začeće. Zapravo, nikome nije jasno i ne znaju dati odgovor zbog čega se toliko mučimo.

    Ovaj mjesec smo se naravno opet trudili, i menstruacija mi treba doći za 6 dana, radila sam clear blue test za rano otkrivanje trudnoce i bio je negativan što me odmah pokopalo…a moja zabrinutost je još veća jer sam 8./9. dan od ovulacije jedan dan imala bolno mokrenje (zadnji mlaz) i malo ružičaste krvi na papiru kad bih se obrisala. Nakon tog jednog dana, ništa me više nije boljelo. Doktorica je bila zbunjena i poslala me na vađenje urina i analizu istog zbog toga što upala mjehura traje danima i tretira se antibiotikom, a kod mene je trajalo jedan dan i to ne cijeli, možda do popodneva (isto vrijedi za krv). Znam da se sad hvatam za slamku, ali mislite li da je to možda bilo implatacijsko kvarenje? Imam povišenu temperaturu, negdje oko 37, iscjedak (mada zna biti takav i pred mengu), jede mi se svasta (isto simptom pms-a..pa se već nekako pribojavam da će gospođica M doći).

    Razmišljam i o potpomognutoj, no nekako se još uvijek nadam i priželjkujem da će beba doći ipak prirodnim putem. :( 

    Hvala svima i odgovorima i ispričavam se zbog dužeg posta :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.