Putovanja u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tory_K

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hello svima!

    Evo otvaram novu temu jer je nisam mogla nigdje naci 

    Htjela bih cuti iskustva trudnica koje su putovale na duge relacije avionom.
    Ja cu putovati u 5,5-6 mjesecu trudnoce na dosta dalek put. Naravno savjetovati cu se s ginekologom, ali htjela bih cuti vasa iskustva :)

    p://lilypie.com]

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga Tory_K, možete se uključiti u već otvorene teme:
    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/putovanje-autobusom-u-trudnoci-1407 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja sam odustala od svih putovanja sad u trudnoci kako u prvom tromjesecju kad smo trebali avionom u Dublin tako i uskoro na pocetku treceg tromjesjecja kad bi trebala duze putovati autom, sve je tvoj izbor

    [lilypie.com]

  • Avatar mja

    mja

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bas me interesira ako netko ima iskustvo putovanja bas avionom.. Ja sam bez problema odradila letove u prvom tromjesejecju.. letila za Berlin i London i tri dana puno hodala i bila svaki put na koncertima. S obzirom da mi se non-stop piski onda nije bilo problema sa kretanjem jer sam se protegnula… hihihi 
    Ali, trebala bi u 10. mjesecu u Singapur sto mi je nekih 12ak sati leta.. s obzirom da planiram presjedati u Dubaiu i na povratku nazad ostati koji dan u Dubaiu a biti cu u 23. tjednu interesira me ako netko ima iskustva sa 6+ sati avionom.. Hvala :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Joj mja, ja ti ne bi preporucila let za Aziju u 23 tjednu trudnoce. Ja sam sad 23 tjedan.. nisam htjela ni na pocetku u 8 tjednu putovat na medeni mjesec u Dublin. Ali to je moje misljenje, strah me. Kod dugih letova ako se bas odlucis na to, morat ces se pobriniti da sta vise hodas u avionu da ne nastane ugrusak mislim da je to opasnost za vrijeme dugog leta… noge pazi da ne nateknu puno. Inace ja sam bila sa muzes, tad mi bio momak u Singapuru 2x, prvi put prije 3 god i zadnji put opet godinu iza.. ajme to je divota od grada ni sparina mi nije smetala hahaha. Ono, probudis se vidis kroz prozor da je oblacno i kisa, mislis hladno…. izades vani a ono bum,, topla kisa i sparina ,, zanimljiv osjecaj. Bas mi fali Singapur i ta njihova sigurnost u gradu, sve novo… jedino mi smetalo bit na Senzozi dok je bilo suncano mislila sam da cu se onesvjestiti od sparine i sunca

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Sentozi, tj otoku. Ako te sta zanima oko Singapura pitaj :) Mi smo proputovali veci dio Azije ..

    [lilypie.com]

  • Avatar mja

    mja

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala Mom2besoon! 
    Meni je ovo drugi put u Singapuru i ja sam se isto zaljubila u grad! Prvi put sam imala vremena i onda sam se nahodala okolo i svasta vidjela. Meni se isto bas svida grad. A tek hrana.. hihihihi 
    Bas zato jer mi je 12 sati i inace previse (crvi u guzici kako mi oduvijek govore) pa secem u avionu (ako ne spavam) i inace nosim kompresijske carape (zlu netrebalo) tako da sam zapravo gledala let preko Dubaia gdje bi imala 2 leta po 6 sati i 3 sata pauze izmedu u oba smjera, a na povratku bi ostala koji dan u Dubaiu kod prijatelja pa bi bila dva leta ali na druge dane.
    Meni letovi nisu problem, pogotovo ovi kraci.. kako sam rekla, putovala sam dva puta u ranoj trudnoci bez problema (to su kratki letovi do 2 sata) i ceka me jedan u 9. mjesecu kada dolazim u Hrvatsku na vjencanje i to ce mi biti u 21 tjednu ali isto direktni  unutar 2 sata pa cemo vidjeti.
    Bas cu malo vidjeti i sta kazu ovdje ginekolozi.

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.